Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki próbált már Chloe...

Valaki próbált már Chloe Tinges programot?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen eredményei lettek?

Tapasztalatok?


Én túlsúlyos vagyok(83kg) és elég edzetlen ezért ha valaki azt írja hogy az edzései nem érnek semmit azt nem tudom hogy el a tudom hinni.

Mármint ha 65kg lennék és úgy és kicsit fittebb akkor lehet tényleg haszontalan,de az én "súlyos" esetemnél szerintem segítene.


Szóval légyszi ne támadjatok,ötleteket szívesen fogadok meg a kérdésemre válaszokat.


2021. febr. 23. 16:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Eddig tapasztalataim alapján bevált, igaz több programot is használok mellette, de indulási súlyom 87kg volt siekrült leadnom 17 kg-ot, így jelenelg 70kg-on vagyok, ami a célsúlyom is volt,nagyjából ezt 3-3.5 hónap alatt siekrült elérnem.
2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kezdőként nekem hasznos volt. Jelen pillanatban már én is azt mondanám, hogy nem ér semmit :D De semmiképpen nem becsülöm alá, full kezdőknek tényleg hatásos. Viszont nagyon hamar "kinőttem" belőle úgymond. De mikor csináltam, szerettem csinálni, Chlo nagyon motiváló, kedves személyiség, nekem akkoriban tetszett az is, hogy végig beszél a videóiban. Most már utálnám, ha valaki végig beszél, de mivel ő volt nekem az első YouTube-os, akivel edzettem, azt hittem, ez a normális:D
2021. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Chloe
2021. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!