Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon is...

Vannak Magyarországon is egyterű zuhanyzók? (Pl. konditeremben, sportlétesítményben, stb...) NEM MELEG KÉRDÉS

Figyelt kérdés

NEM MELEG KÉRDÉS


Magyarországon ha függöny nem is, de legalább azért válaszfalak szoktak lenni én úgy látom.


Vannak olyan edzőtermek, sportlétesítmények vagy kollégiumok ahol még válaszfalak sincsenek?

(Mondjuk kollégiumban talán nem.)



2021. febr. 28. 21:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Furcsa szerintem, ezért. Vagyis Magyarországon szerintem furcsa, mert ritka.


Írtam, hogy nem meleg kérdés. Meg ha mondjuk pl. Zalaegerszegen van ilyen, én pedig pl. Debrecenben élek, nyilván nem utaznék el megnézni, még akkor sem ha lenne valami vonzalmam hozzá.

2021. márc. 1. 08:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok ott semmi nincs. 3 zuhanyfej a falban és ennyi. Pont nem érdekel, hogy meleg aki mellettem van, vagy heteró. Nem nézelődni megyek, és nem is bent elvégezni a nagy napi zuhanyt, csak gyorsan lecsapatni az izzadtságot magamról.
2021. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez konditerem amúgy? Vagy milyen létesítmény.

2021. márc. 1. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En olyan edzőterembe jártam a járvány előtt, ahol a zuhanytér egybe van építve az öltözővel. Konkrétan egyterű.

Szégyenlősöknek nem javasolt :D

2021. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha olyan lenne mindenhol.

Meg a kolikban is olyannak kéne lennie ahogy semmi elválasztó fal, hanem az egész tusoló a fürdő rész is, és a falon vannak a tusoló fejek, meg egy két középső oszlopon.

Sokkal jobb lenne, ha ilyen lenne minden közös tusoló.

2021. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Flex Gym.


És bevallottan bi fiú (vagyis nem meleg!) vagyok, de én nem nézelődök feltűnően, hanem azt csinálom ami miatt bementem. Vagyis zuhanyzok. (Tény volt egyszer egy kellemesen, de nem túlzottan kigyúrt srác, akiről már nehezebben vettem le a tekintetem.)


TESSENEK LEPONTOZNI!

2021. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Több ilyenről tudok. Akit érdekel írhat privit.
2021. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!