Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertornához hogyan fogjam...

Szertornához hogyan fogjam össze a hajam?

Figyelt kérdés

Érettségire felkészüléshez kell gyakorolnom a szertornát (talajtorna, felemás korlát). Fenékig érő hajam van, és a sima copf akadályoz. Milyen megoldások vannak erre? (levágni nem fogom) Figyelembe véve, hogy előre/hátra bukfenc, fejen állás is van, szóval pl. egy konty nem jó ötlet. Jó lenne valami, amire nem tenyerelek rá, a segítő sem kap bele véletlenül (vagy nem lép rá :/). Gondoltam valami fonatra is, de az nagyon macerás - se én se senki a környezetemben nem tud fonni, pláne nem gyorsan.

Ja, illetve az sem ártana, ha nem vágna arcba pl. egy forgásnál😅



2021. márc. 1. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Ragaszd a hátadra 😀
2021. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg valamilyen konty?
2021. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 "Figyelembe véve, hogy előre/hátra bukfenc, fejen állás is van, szóval pl. egy konty nem jó ötlet."
2021. márc. 1. 19:16
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Akkó' meg találd fel magad. Se fonás, se konty, ha simán felkötöd az sem jó, de levágatni nem fogod. Akkor mit vársz?
2021. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
89%

Ami talán a legjobban "lapul" ha az összefont hajadat konytolod sok hullámcsattal a tarkódhoz közel, vagy koszorúba fonatod a hajadat. Kényelmetlen kicsit a bukfencnél, de mégsem óriási dudor.

Ilyen koszorúra gondolok:

[link]

2021. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
De tényleg. Semmi nem jó, akkor mit vársz? Fonnás nem. Konty nem. Felkötni nem. Levágni nem. Akkor?
2021. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#4;6 ebből látszik, hogy semmi tapasztalatod nincs se a hosszú hajjal se a szertornával :) Úgyhogy chill.


#5 köszi! Írok privátban.

2021. márc. 1. 20:57
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
6os vagyok. Nekem is hosszú hajam van, és nekem is volt tornaórám, ahol mondjuk bukfenceztünk, vagy fejenálltunk. De mást nem nagyon lehet csinálni egy hajjal. Felkötöd, befonod, levágatod, vagy elfogadod, hogy márpedig rá fogsz térdelni.
2021. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hosszú távra kéne ez a dolog ha minden jól megy, nem egy-két tesióráról van szó... Össze se lehet hasonlítani a kettőt :D
2021. márc. 1. 23:22
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Bocsmá, négyes vagyok. Hosszú hajam van, de feltalálom magam és nem itt szidom a másikat ha a semmire nem tudnak helyes választ adni:(
2021. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!