Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha elkezdek...

Igaz az, hogy ha elkezdek súlyokkal edzeni, többet fog mutatni a mérleg? Pontosan 1 éve kezdtem a diétát és a rendszeres sétát majd futást. 40kg-t fogytam.

Figyelt kérdés
Nem csak fogytam, hanem a futásban szép eredményeket értem el mára (legalábbis magamhoz képest: félmaraton -> 2 óra alatt, 10km -> 50:00 perc, 5km -> 25:00 perc alatt). 178cm magas, 72kg nő vagyok. A célom 68kg, viszont egy hónapja nem mozdul a mérleg. Most elkezdtem erősíteni, de sok helyen azt olvastam, hogy mérleg szerint "hízásra" számíthatok. Tónusos izmokat szeretnék és azt a fránya 68kg-t elérni. Tippek?

2021. márc. 3. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Súlyokkal edzéstől hízol? Akkor megvan a megoldás az éhezőknek. Vigyünk Afrikába súlyzókat, és a sovány gyerekek majd szépen meghíznak tőle. Hogy szeretnél hízni az vastól? Megeszed a tárcsákat?

Zabálni kell a hízáshoz sokat. Ha edzel a sok kaja mellett (magas fehérjetartalmú...), akkor izom lesz, ha nem edzel, akkor úszógumi.

Ha keveset eszel, edzés mellett, akkor leszálkásodsz.

2021. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Ezek bivaly jó futóidők! Főleg, ha azt nézem, honnan indultál!


Ne súlyt tűzz ki célul, hanem centiket nézz, ha már mérni akarsz valamit!

2021. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

178 cm-hez sportos alakkal a 75 kg simán jó.

Az izom nehéz, tömör, és formát ad. És valamennyi zsír meg kell, a szikkasztott állapot nem tartható, és nem is egészséges.

Centit használj, ne mérleget.

2021. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!