Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Női súlycsökkentő alkalmazás-e...

Női súlycsökkentő alkalmazás-edzés otthon alkalmazás vélemények?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el a 30 napos kihívásomat, és azt szeretném kérdezni tőletek hogy ez az alkalmazás segített nektek a fogyásban? Vagy esetleg izmosodtatok tőle?


(Ui:elfogadok edzésterveket amik tényleg beváltak)



2021. márc. 5. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Hát egy programtól nem fogsz lefogyni..😅


Ahoz kitartó edzés kell. Nem 30 nap ,meg nem egy-ket honap.. ide rendszeresseg kell, na meg a kitartás. Eszedbe ne jusson 1 honap alatt a sulyod 10%at leadni mert nem fog menni. Ha fog is nem tartosan plusz nem egeszsegesen.


Nő vagy. Még jobban fokozatosabban kell csinálnod..

Tanácsaim:

Pure gold készítmények😉

Plusz heti 4 edzés (én is azt tolom csak intenzívebben mint te fogod,na meg az ellenkezo nemet kepviselem 😅)


Mit csinalj? Jóga pilates beres tv youtubeon nezegess ilyet. Sulyzo max 5 kilo és kitoreseket csinalj vele vagy ami a legjobb a szabadteri futas normalis cipoben heti2x 2km kezdésnek😉!


Fél év mulva rad se fog ismerni a legjobb barinőd!

Bocs a helyesirasi hibakert gyors vagyok mint a vonat..😄

2021. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi probléma, amúgy én is kétlem hogy egy ilyen programtól lefogynék, csak gondoltam megkérdezem itt is 😄😅
2021. márc. 5. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináld! Ha eddig nem mozogtál semmit vagy szinte semmit. Sokszor egy reggeli nagy nyújtózás is nagy segítség a szervezet számára, ez a napi 30 perc is jót fog tenni. Legalább rászoktat a program a rendszerességre. Plusz ne az legyen az elsődleges cél, hogy lefogyj, hanem az, hogy jól érezd magad. A rendszeres mozgástól pedig hidd el, tényleg jobban érzi magát az ember.
2021. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 mennyit és miket kell enni egy nap a kockahashoz?
2021. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában miket szoktál enni egy nap? És hány kalóriát?
2021. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!