Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » *ti* hol szoktatok Budapesten...

*ti* hol szoktatok Budapesten futni?

Figyelt kérdés

Margitszigeten, nepligeten kivul.

Amugy hulyeseg lenne azert 20 percet utazni bkvn, hogy egy palyan fussak? :D Nincs a kozelemben hasonlo, betonon, varosban lampak kozott (marmint autok kozott) nem szeretnek futni.


2021. márc. 8. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régen Budán futottam. Hegytető-Korompai-Sion lépcső. Embert próbáló 7 km eket. Lépcsőzéssel. 👍
2021. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ráckevei-Duna partján, utcákban, néha Soroksár, Csepel mezőgazdasági földútjain, bent a Duna-parton, Gellért-hegyen, illetve hétvégén ki szoktam menni az erdőbe is, Budai-hegység vagy távolabb autóval.


Szerintem nem érdemes 20 percet tömegközlekedned pálya miatt, indulj el, illetve biztosan találsz a közeledben is jó útvonalat, helyet. Én volt hogy futva keresztbeszeltem majdnem egész Budapestet, minden környéken láttam jó helyeket.

2021. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Városligetben. Régen amikor még a külső kerületekben laktam, akkor Rákos-patak partja. Nem tudom, hogy merre laksz, ezért konkrétabb segítséget nem tudok. Nézz szét itt, hátha találsz közeledben futópályát: [link]
2021. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a tippeket!
2021. márc. 9. 14:37
 5/5 anonim válasza:
Én a Holdudvar parkban szoktam és imádom, egyik legjobb hely ahol valaha futottam.
2021. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!