Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cipő sarokbélés kilyukadás...

Cipő sarokbélés kilyukadás elleni javaslatok?

Figyelt kérdés

Szinte teljesen mindegy hogy 30,20, vagy 10 ezres cipőt vásárolok, ugyanoda lyukadok ki.... Szó szerint értve.

Pár hónap használat után lyukas lesz a cipő sarokbélése. Elég idegesítő. Az ortopédián annyit mondtak, erős az achillesem és kész.

De azért bortány, hogy 3 hónap után lyukat vés a sarkam az adidasba, nikeba, pumaba. És most ne a hervis, decathlon meg társai osztályos cipőkre gondoljatok. Van erre valami megoldás?

Soha nem hordom fűző nélkül, megfelelő méretet választok, utálom ha csúszkál a lábam a cipőben. (És legutóbb mégis ez volt a szakértő válasza.) Ha esetleg tud valaki erre javasolni valamit, azt megköszönöm!

(Az már csak mellékes hogy 20ezer forintért gyöngyvászon bélésű sz..rt kapsz a pénzdért csak de mindegy)

Előre is köszi a javaslatokat!



#lyuk #cipő #ortopédia #sarokbélés
2021. márc. 8. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a súly nagy része oda esik, és gondolom sokat mész+ minden embernek megvan a sajátossága hogy hol baszódik tönkre a cipő, nekem a hajlatba is megtörik :D
2021. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami megoldás csak kell legyen...
2021. márc. 15. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
hát régen megpatkolták a csizmákat, de szerintem nem díjaznák ezt az úton.
2021. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám évek óta. Minden egyes cipőm sarokbélése kilyukadt pár héten belül és utána szépen megkezelte a sarkaim. A megoldás a bőr sarokbélés lett és mostanra már az új cipőimbe is rakatom be amint megveszem. Sajnos nem olcsó, legutóbb tavaly 2500.- Ft volt a Mister Mininitben.
2022. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez utolsóra nem is gondoltam, jó ötlet
2023. ápr. 17. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Hordj ilyen könnyített vásznasabb cipőt, ha az lyukadnak akkor a cipő s lyukadna, de az fix nem mozog annyira külön.
2023. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az annyira nem opció sajnos, nem is szeretem, meg ősszel az esőbe se szívesen hordanék olyat. Valszínű tényleg nincs más opció mint sarokbélést varratni
2023. máj. 18. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ha erős a sarok annyi a különbség hogy a lábam is sérül meg a cipő is, ha gyengébb csak a cipő.
2023. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!