Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi idő bokszolás és testépí...

Fa_ember16 kérdése:

Ennyi idő bokszolás és testépítés után van esélyem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csávo aki 18 én meg 16 de ő 2fejjel kissebb mint én és most attól félek hogy meg fog verni az utcán(az okot nem írom le)


Kb fél éve kickboxolok már(eddig csak edzés,semmi verseny) és otthoni meg edzőtermi edzés már vagy 2, lassan 3 éve heti kétszer. Van így esélyem ellene ha netán tényleg megpróbálna megverni az utcán?

Ja,és 180cm vagyok ő meg kb.175 vagy picivel magasabb.

Igazából amitől félek az nem maga a bunyó hanem az hogy aztán vagy 20emberrel megkeres és egyszerre vernek meg



2021. márc. 11. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Lehet nem leszek népszerű, de ha már ezen így elkezdtél gondolkozni akkor semmi esélyed, inkább dumáld ki a dolgot!

Verekedni, megvédeni magad csak akkor tudod, ma ösztönösen jön minden és az első reakciód egy nagy pofon lesz, valamint pontosan tudod mit csinálsz. a kérdésed alapján a két feltételből egyik sincs meg. 5-6 év VERSENYSZINTŰ bunyóval tudsz TALÁN eljutni erre a szintre (vagy, ha alapból csibésznek születsz), de egy komoly versenyző meg nem keveredik piti bunyóba...


Remélem segítettem!

2021. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mi a fenét csináltál hogy meg akar verni?
2021. márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kicsi fejed van, ha 5 centi neked 2 fej.

A kérdésre válaszolva meg ezek a cigók rafkósak és tudnak verekedni. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nincs sok esélyed, persze ez egyáltalán nem biztos.

2021. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 végül kibeszéltem veke a dolgot,de biztonság kedvéért mrgkérdeztem itt. És igazábol igen,nem hinném hogy van esélyem mivel eddig nem sokat verekedtem,max 1 bunyó de az is csak 8. Általános vagy alatta.


#2 nem nagyon akarom elmondani.


#3 nem tudom pontosan hoyg mennyi különbség van közöttünk,de kb 2 fej,és igen,tudom mostmár hogy az nem 5cm. És igazából nem cigó,de akkor se verekedek ha nem muszáj.

Meg igazából attól félek csak hogy akkor is ha nem cigó,egyszer csak előkerül egy penge

2021. márc. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!