Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas lehet röhögéstől?...

Kockahas lehet röhögéstől? Vagy ez genetika? Egyáltalán egészséges?

Figyelt kérdés

Szóval kockás a hasam de ez főleg akkor látszik ha befeszitek. Több osztálytársam is kérdezte hogy hogyan csinálom, és nem tudom ugyanis nem sportolok semmit, max gerincre gyógytornázok. Rengeteget röhögök viszont, ettől lehet? Vagy hallottam hogy lehet a soványaknak is, de az nem egészséges. Én elég vékony vagyok, de a környezetemben azt mondják hogy nem vagyok sovány. Akkor ez most mi? Link:

[link]

A kérdést nem ismerkedési szándékból írtam ki!

16/l



2021. márc. 20. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A link nem nyitható meg. A nevetés kifejezetten egészséges. Arról még nem hallottam, hogy kockahasat csinálna. Nekem nem lett tőle, pedig sokat nevetek.
2021. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekes nekem megnyitja
2021. márc. 20. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megnezni.. am a kockas has nem csak edzesen hanem genetikan es tzsn mulik. En edzek regota de hasra kb soha. Megis kockas. De amikor nem edzettem is kockas volt.
2021. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nyitja meg neked mert a saját driveodon van. Szép is lenne, ha csak így meg tudnánk nyitni. Hozzáférnénk az összes ott található fileodhoz.
2021. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy nem tudom hogy lehet máshogy linkelni.. a válaszokat előre köszönöm:)
2021. márc. 20. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:

A csecsemőnek is kockahasa van, a 240kilós szomszédomnak is kockás a hasa. Ha ezt elfedi valami, akkor nem látszik. A Nap is fent van, attól, hogy felhő takarja.

Ha hasra gyúrsz egy kicsit, nincs rajtad zsír, és még genetikád is jó, akkor nagyon pöpec lehet.

2021. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Be kell állítani a drive-on, hogy a link birtokában bárki megnyithassa. Vagy használd a kepkuldes.com-ot.
2021. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na most?
2021. márc. 20. 23:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most jó

Szexi vagy

2021. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép. Amugy gyogytornától nekem is ilyen volt, kicsit husisabb. Ha akarod írok priviben vicceket edzés gyanánt. :D ;}
2021. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!