Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 6km-t egy 19 éves, átlagos...

6km-t egy 19 éves, átlagos lány mennyi idő alatt tud megtenni?

Figyelt kérdés

El szeretnék jutni egy boltig, azt írja Google Maps, hogy 3.2 km-re van a pályaudvartól, ahová érkezik a buszom, majd kb vissza kéne mennem ezen az útvonalon, hogy mehessek a dolgomra. Viszont csak heti 1* megyek be a városba, max akkor többször, ha találkozom valakivel és a boltba se küldenék magam helyett senkit.

Ez az út ilyen másfél óra alatt) lazán megtehető? (tekintve, hogy azt tudom, hogy 12 perc alatt kb 2000-2200 métert tudok futni, ha muszáj)



2021. márc. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfél óra alatt egész lazán, igen. Ha átlagos tempóban sétálsz, nem rohanva, akkor durván saccolva 1 óra 10 perc körül lesz.
2021. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2021. márc. 23. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, megnéztem neked közben, hogy a google maps mit mond erről: szerinte 6,4 km gyalogosan 1 óra 18 perc.
2021. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, én átszámoltam ezt az én távomra, 73 percet ír. Igazából kb reálisnak tűnik, bár elég lassan tudok sétálni olykor, bár máskor, ha megijedek a semmitől olyan gyorsan sprintelek, hogy mindenki csak néz, hogy mi a franc van velem😂😅
2021. márc. 23. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!