Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolok, akik hasznalnak...

Sportolok, akik hasznalnak kiegeszitoket?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, hogy azok akik hasznalnak, fogyasztanak kiegeszitoket mint pl: feherje porok, BCAA, kulon aminosavak stb..azok mennyit szoktak kolteni ilyen termekekre? Havi szinten ez mennyibe kerul?

2021. márc. 29. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Egy nap fogyasztok 20 g szójafehérjét, és kb. 3 g kreatint. Tehát 1 hónap alatt 600 g fehérje és durván 100 g kreatin. A fehérje kb. 2000, a kreatin kb. 340 forint. Összesen tehát 2340 forintot költök kiegészítőkre egy hónapban.
2021. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Átlag havi 20 ezer ft-t költök kiegészítőkre. Fehérje, multivitamin mindig megy folyamatosan, de szoktam venni edzés előttit, kreatint, aminosavakat stb.
2021. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon komolyan és keményen edzek, így ezekre a dolgokra nem sajnálom a pénzt.

Átlagosan havi 4500Ft-ot költök fehérjeporra, tudom hogy ez soknak tűnik, de annak aki komolyan gondolja megéri:)

2021. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!