Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a sportolá...

Hogyan kezdjek neki a sportolásnak, úgy,hogy az kedvező hatással legyen a bőrömre?

Figyelt kérdés

Pár éve fogytam szép lassan 30kg.t, akkor a combomon kívül mindenhol szép feszes maradt a bőröm. Aztán amikor már elértem a súlyt amire vágytam, jött egy nagy hasi műtét, ami után nem folytathattam az addigi táplálkozást legalább két hónapig (utána persze lelkileg elhúzódott még tovább), és ezzel egyidőben a dohányzást is abba hagytam.

Ez az időszak úgy megborított , hogy még csak most kezdek lelkileg össze rakodni, de ég a pofám, mert sikerült (...) vissza hízi mindent, sőt még +6kg.t raktam is hozzá! ( most elbújok)

Jelenleg a diéta elején vagyok.

Az előzőnél nem különösebben sportoltam. Néhány alkalommal nagyobb távot bicikliztem, meg fittballal bohóckodtam, súlyzóztam.

Tartok tőle, hogy most a hirtelen vissza hízás/fogyás miatt milyen lesz a bőröm ha megint leeresztem alóla ami nem is oda való 😅

Szóval: Valaki aki jártas a témában, KÉRLEK, segíts hogy hogy csináljam, hogy ne úgy nézzek ki pár hónap múlva mint egy leeresztett gumicsónak 😂

Köszönöm! 🤗



2021. ápr. 3. 18:02
 1/1 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy. 10-30 éves kor között még szépen alkalmazkodni tud a bőr. Bár ilyen 30-40kg plusszokhoz...nem tudom. Na meg attól is függ, hogy milyen gyorsan hízol vagy eresztesz. Ha lssan hízol nem is reped meg annyira a bőr, ha lassan fogysz, visszahúzódik kicsit, míg ha ledobod a zsúlyt, nyilván hirtelen deficit lesz és nem követi le úgy a bőr.


Mennyi idő alatt fogyta le a 30kgt? Mert ahogy énszámolom olyan 3/4-éves procedúrának kéne k ijönnie ahhoz, hogy egészségesen fogyjd le a 30at. heti 0,5 de max 1kg fogyás az egészséges.

2021. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!