Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fenekem oldalt van egy...

A fenekem oldalt van egy "horpadás". Erre, hogy tudnék edzeni?

Figyelt kérdés

Ez így kicsit furán hangzik, de nem tudom hogy tudnám elmagyarázni.

Elég formás a fenekem, de ha hátulról nézzük nem egyenesen megy hanem egy részén van ahol így beljebb van oldalt.

Remélem értitek mire gondolok.



2021. ápr. 4. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is ilyen, nekem nincs vele bajom, ez egy adottságféle... (ha egyre gondolunk.) És akár a sportosság egyik mutatója is lehet.
2021. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2021. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valami ami hasonló kép mert ezt elképzelni sem tudom😅
2021. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
angol nevén "hip dip" és semmit ne tudsz tenni ellene, genetikai adottság. így van letapadva az izomzatod.
2021. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Neked tolattak vagy mi? :D küldj már tényleg egy hasonló képet a netrol legalább.
2021. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
84%

Nekem is ilyen.

Így vagy gyönyörű!:)

2021. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Mint már mondták hip dip a neve. Én fitnesseltem, majd erőemeltem és most súlyemelek (22L). Mindig volt nekem is minimális, kivéve mikor egy sérülés miatt híztam oda.

Tapasztalatom szerint a nagyon vékonyaknál és elhízott lányoknál a ritkábban van. Persze minden formával megeshet, mert tényleg nagyrészt genetika, de ha izmos, alacsony testzsíros vagy, akkor még jobban feltűnik.

(Ne vegyétek alapul az izmos influencer lányokat, mert egy pici póz és már nem is látszik. Nekem sem látszik egy képen sem.)

2021. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!