Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék így lefogyni?

Hogyan tudnék így lefogyni?

Figyelt kérdés
Szívesen mennék edzőterembe például, de előtte szeretném megtudni, hogy hogyan tudnék úgy lefogyni, hogy csak vékony legyek, de ne legyenek erős, látható izmaim? Sok olyan nőt látok, akiknek hasizmuk van, sőt azt is lehet mondani hogy izmosak mindenhol, de nekem nem ez cél. Nem szeretnék hasizmot, meg olyan izmot, ami nagyon meglátszik, inkább csak szeretném égetni a zsírt, hogy vékonyabb legyek. Hogyan érhető ez el, akár edzőtermen belül is, miket érdemes csinálni, mikre kell odafigyelni?

2021. ápr. 8. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy.
2021. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Alacsonyan tartod a fehérjét.

Ha nincsen miből a szervezetnek izmot építeni akkor nem is fog.

2021. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
95%
Nőként nem leszel nagyon izmos, csak formásabb, csinosabb. Ha az újságban lévő lányokra gondolsz vagy akik a teremben ki vannak gyúrva, azok kokszolnak. Némelyikben több a tesztoszteron mint egy férfiben. És nem a versenyszintű testépítőkre gondolok. Nagyon sokan úgy is kokszolnak, hogy nem is versenyeznek. Az a fajta fogyás amit szeretnél állóképességi sportokkal érhető el vagy diétával illetve a kettő kombinációjával. Testépítő edzéssel is le tudsz fogyni, attól tónusosabb, formásabb, feszesebb leszel, de egy jobb edzőteremben általában van edző, meg tudod kérdezni. A köztudás szerint egyébként aerob edzésekkel tudsz nagyobb százalékban zsírt fogyni.Ennek utána tudsz olvasni.Ezek alacsony intenzitású, de sokáig tartó edzések pl gyaloglás, szobabiciklizés, kocogás. Szerintem a legjobb aerob gép az ellipszis tréner mert kíméli az ízületeket.Keress rá a neten a zsírégető pulzustartományra. Azt kiszámolod és abban a pulzustartományban ellipszisezel. Kalóriadeficitet csinálsz és fogyni fogsz.Általános irányadónak használhatod pl a kalóriabázis weboldalt, de ez csak egy általános adattal tud szolgálni, egyénenként eltérhet. Pl akinek nagyon lassú az anyagcseréje szerintem oda kevés lesz az aerob edzés, annak valami pörgetőbb edzés kell. Én ennyit tudtam mondani.
2021. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Valószínűleg így sehogy
2021. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Evek alatt lennel tul izmos nokent.. de meg ugyse biztos.. A "tul" izmos nok am is koxolnak mivel alig van bennuk testo. Ha veletlen nem szursz heti 2-3* vagy szeded a szemest akm ne felj ilyentol 😀 de ha tenyleg csak vekony akarsz lenni akkor bringazz, fuss, lepcsozz. Bar ugy nem leszel formas csak lapos ...
2021. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!