Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni a Box...

Hogyan tudnám növelni a Box gyorsaságom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 18:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Edzés, edzés, edzés! Igazolt versenyző vagy? Tudsz most járni?
2021. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem járok boxra csak így itthon
2021. ápr. 8. 21:58
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy? Mennyit eszel egy nap?
2021. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem is az a fontos, hogy mennyit eszik (bár kalóriaszámolás szempontjából persze fontos az is), hanem hogy mit. Nem mindegy, hogy valaki csirkemellből és tojásból visz be napi 130 grammot, vagy mócsingos kolbászból és hamburbergől. Sőt, ami egy bokszolónak a legfontosabb, hogy a megfelelő szénhidrát mennyiséget miből viszi be: lassú felszívódású, alacsony glikémiás indexű alapanyagokból, vagy csokitortából és chipsből?


De amúgy én nem is a kajánál kezdeném a kérdező esetében, hanem ott, hogy járt-e vala boksz edzésekre? És ha igen mennyit? Mert ha soha semennyit, vagy valamikor régen másfél hónapot, akkor nem is tud ütni. Nem tanulta meg az ökölvívói ütéstechnika alapjait sem. Ebben az esetben nem is lehet neki semmilyen fejlesztő tanácsot adni.

2021. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
#4 de igen fontos hogy mennyit eszik🤦‍♀️🤦‍♀️gratulálok neked komolyan...🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Az edzőm szerint - tehát nem az ujjamból szoptam - (nem box, karate) gyorsítja az ütést, ha olyan fekvőtámaszt csinálsz, aminek a végén ellököd magad a földtől és egy pillanatra a levegőben vagy (lábbal is).
2021. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem jártam meg box edzésre ütni tudok csak valami technikát vagy hogy gyorsabb legyek valami mód kéne. Minden másnap edzek
2021. ápr. 8. 22:54
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Hat ha nincs kivel kesztyuzni ugy nehez. Zsakod lega van? Arnyekolj egykezesekkel, bar ha sose jartal lehet tok rossz teknika rogzul be es az ellenkezojet ered el..
2021. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Na erről beszéltem, kedves, olvasni nem tudó 5-ös. Olvasd el a kérdező kommentjét, ha már az enyémet nem olvastad végig: szerinted ilyen esetben a kaja a legfontosabb? :D

Egyébként pont azt írtam, hogy valóban fontos a bevitt étel mennyisége, ebben igazad van, de sokkal fontosabb az étel minősége.


Tisztelt kérdező, te most vagy troll vagy (szerintem amúgy az, hiszen nem lenne meglepő ezen az oldalon), vagy nagyon nagy problémák vannak esetedben. A helyesírásod irreleváns és az is, hogy minden másnap edzel. A lényeg az, hogy elmondásod alapján sosem jártál boksz edzésen, de te a nem létező ütéstechnikádat szeretnéd gyorsítani.

Azt állítod, hogy ütni tudsz. Miből tanultál meg ütni, YouTube videókból?


Szerintem engedd el ezt a "gyorsítás" dolgot, és bokszolgass otthon úgy, ahogy eddig, ha jól esik. Értelme nem sok van, de ha kedved telik benne, akkor az csak jó. Aztán ha valóban érdekel az ökölvívás és szeretnél egy pontos, dinamikus, gyors és hatékony ütéstechnikát, akkor a járvány után iratkozz be egy igazi, színvonalas boksz egyesületbe. Ott majd tökélyre fejlesztheted az évek alatt a tudásodat.

2021. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

"Nem jártam box edzésre, ütni tudok"


Ez akkora paradoxon, hogy a kérdező miatt most elkezdett az univerzum túltöltődni és 48 órán belül felrobban majd.

2021. ápr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!