Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni, mit tegyek?

Leszeretnék fogyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és 50kg,ami lehet nem sok,de engem zavar,hogy nem úgy nézek ki ahogy kiakarok nézni."Kajafüggő" vagyok,szinte mindig tudok enni,sőt mindig akarok enni.Nyárra úgy szeretnék kinézni,ahogy barátnőim.Vékony szeretnék lenni,de nagyon.

2021. ápr. 9. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk sportolj... Sokat tesz
2021. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. Minthogy a Sport, mozgás kategbe tette fel a kérdést, valószínű ő is így gondolta. azt hittem, valami hasznosabb válasz lesz, amikor idekattintok.
2021. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Figyelj oda az étkezésre!! Nem mindegy, hogy mit eszel. Próbálj meg többször kevesebbet, mint kevesebbszer sokat és próbáld meg egészségesen kivitelezni (sok gyümölcs, zöldség). Mellette pedig sportolj, eddz.
2021. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy nap többször is,balettezem,kortárstánc(modern tánc),sztepp,musicel,sőt még magamtól kis szoktam edzeni, balett mesterem szerint nem vagyok dagadt,de én nem érzem jól magam a bőrömbe.
2021. ápr. 9. 16:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Összefoglalva,szerintem van rajtam felesleg.
2021. ápr. 9. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen hasznos választ vártál mikor maga a kérdésnek sincs értelme?


Egyértelmű, hogy megerősítés kell neki h nem dagadt... Fasza diétát meg edzés tervet majd a szakember kiállít neki "jópézért"

2021. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és nem ebben a kategóriában volt eredetileg " csakszólok"


#1

2021. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sportolj, változtass az étrendeden. Kevesebb szénhidrát, több gyümölcs, zöldség, magvak, ne tágítsd a gyomrodat nehéz ételekkel. Ez minden amit tehetsz.

Annyi felesleg a leírtak szerint nem lehet rajtad, hogy ennyi ne legyen elég.

2021. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kalória deficit meg edzés battya
2021. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!