Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy fogyak?

Mit csináljak hogy fogyak?

Figyelt kérdés

Február eljén keztem el újra edzeni de sajnos már pár hete megált a fogyásom(kilóban nem fogytaam +2 feljött de az izom mert centiben mértem megamat)

160cm 68kg

Mikor keztem derekam 79 volt most 73

Csipő: 112-105

Comb 69-62

Felkar 33 -30.5

Nyak 35-33

Ezeket jegyeztem fel heti szinten mértem magam látom magamon h a bőrőm feszesebb ill. álloképességem is jobb lett meg izmosabb lettem(has vádli hát alkar)

Viszont még mindig nem sikerült a csipő és derék közötti részről lefogynom.

Heti szinte 4-5* eljártam kocogni 3 km

Chlo Ting-nek a get fitjét csináltam aztán Slim Thigh Challenget.

Mostmár elkeztem felsőtestre fokuszálni melkas alkar has

Pamela Reif-től csináltam hasazos edzéseket minden nap egyet meg Demi Bagby-től szintén 1-1 edzést heti 4-5* (azokan a napokon mikor mentem kocogni)

Probálok odafigyelni miből mennyit eszek kalóriabázist használom (Sanos volt mikor nem figyeltem erre oda pl husvétkor )

Szeretnék nyár közepére formába lendülni.

Ha van tanácsod,ötleted,tipped és segíteni szeretnél nekem akkor irj egy kommentet :)

Köszönöm a válaszokat



2021. ápr. 12. 11:32
 1/7 anonim válasza:
100%

ha fogyni akarsz akkor egyél kevesebbet. ne koplalj de diétázz.

mozogj rendszeresen. nekem is volt hogy megállt a fogyás de nem baj, csináld tovább de nem vidd túlzásba

2021. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Tökéletes a súlyod
2021. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1300-1400 kaloria között eszek naponta

Reggelim főtt tpjásfehérje 2db zöldséggel(pl ubi pari paprika) mellé 2 szelet sonka és túrókrém(annyi hogy zsírszegény túró összekeverve szírszegény joghurtal v tejfölel só bors bazsalikom és ezt kenem rá abonett keynérre v puffasztot rízsre)

Van mikor körözötett eszek paprikával és abonettel v puffasztott rizsel v ha édeset szeretnék reggelizni akkor zabkása (joghurt mandula tej zabpehely estére elteszem összeáll és mellé alma fahéjjal v banános fahéjas) vagy édesnél még a gyümölcsös túróükrém vagy protein palacsinta(annyi h mandula tej,zabliszt(zabpehyel ledarálva) protein por(vaniliás) egy banán édesítő + még tojás meg kókusz zsir és kész)

Ebéd spenót főzelék tojással v sóska szintén tojással v tőkehal(rántva sűtve grillezve párolva mikor hoyan) salátával v kuszkusz v köles van mikor csirkét eszek(szintén párolva sütve grillezve) szintén ugyanazok a köretek néha levest szoktam még enni (bableves borsó leves) főzeléknél(lencse szokot lenni)

Vacsora joghurt gyümölcsel v azt amit ebédre ettem csak kevesebbet belőle

nasinak humusz zöldségekkel v alma skyrella sajtal(lidl fehérjés mozarella szerű) v egy túró rudi

igyekszem a kenyeret elkerűlni v ha eszek akkor szénhiudrát csökkentett legyen v teljes kiőrlésű nagyon ritkán eszek pékárút

2021. ápr. 12. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogysz mert rettentő kevés kalóriát viszel be és most amikor csak tud raktároz a szervezeted zsírban.
2021. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia! Egyetértek, túl keveset eszel. Valamint elhagynám a tejtermékeket. A nők hajlamosabbak az autoimmun jellegű megbetegedésekre, amiket a tejtermékek kiváltanak. Egyél több húst és zsírt is. Kérdés még hogy a gyümölcs milyen gyümölcs. Pár bogyós gyümölccsel nincs baj, de szőlőt, narancsot, barackot.... mindenképp kerüld. Ami még nagyon fontos, a megfelelő alvás. Sokkal jobban számít, mint gondolnád. Egy egészséges étrend mellet az edzés is lényeges. Én is hasonló cipőben jártam és a gym doctor-tól rendeltem súlyzókat, fitness kiegészítőket és gépeket amik használatától nagyon gyorsan szaladtak rólam le a felesleges kilók. Nekem nagyon bevált. Éredemes személyesen ellátogatni Gyömrőre a raktárukba, nagyon sok minden van. Használtan is sok eszközük van jó árba, garanciával. Sok kitartást a szerencsés fogyásért!
2021. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

40 fekvő támasz,40 felülés,10 kör oda visszafutás.... :D

(Amúgy én emellet tisztán eszem a fokhagymát a koleszterinszint csönnekése érdekében,igaz beledöglöm,mert szétmarja a gyomrom,de megéri!) :D

2021. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!