Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi az a minimum napi...

Mennyi az a minimum napi séta, ami már valamelyest hatással van az alakra?

Figyelt kérdés

Edzeni heti 5-6 napot edzek, 45-60 percig.

Sok ideig hozzá akartam magam szoktatni a futáshoz, de nagyon nem bírtam, szóval azt elengedtem. Edzesből se mindegy mit csinálok. Nagyon verszegeny vagyok, meg vashiányos, így elég könnyen kifulladok.

Ezért gondoltam a sétára. Mivel úgyis van kutyám, így legalább ő is jól járna. De napi hány km, vagy óra séta számít is valamit?


2021. ápr. 18. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igazából inkább az intenzivitas számít gyaligolhatsz 5orat is, egy oras gyorssetanal nem lesz hatásosabb
2021. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Séta helyett intenzív sportgyaloglást javasolnék.

A sétával kb. egyet se megy fel a pulzosod - szóval nem lesz jelentős kalóriaveszteség....

2021. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Sétától nem fog változni az alakod.
2021. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Hat az attol fugg h mennyi kcalt kell elegetned ahhoz h minuszba legyel. Azt meg a kajahoz kell igazitani. Szval fingunk nincs h neked mennyit kell... ha tudod mennyit akarsz elegetni ki tudod szamolni h ahhoz milyen mozgasbol mennyi kell.
2021. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!