Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Torz testből lehet szép...

Torz testből lehet szép alakot formálni?

Figyelt kérdés

Pectus carinatumrol van szó, női testen.

Nincs cici amivel minimálisan lehetne takarni.


Lehet ebből bármi esztétikusat összehozni?



2021. ápr. 18. 12:57
A kérdező szavazást indított:
Mindig látszódni fog, bármit teszel
El lehet tüntetni
6 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire "látványos".
2021. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eléggé látszik
2021. ápr. 18. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:

orvos nem javasol rá műtétet?

vagy külső szorító vázat?

(hány éves vagy?)

2021. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

22 mar, igy nem foglalkozik vele az orvos... Megmondta hogy 15 evvel ezelott kellett volna ezen aggodnom.

Probaltam tobb klinikaval is felvenni a kapcsolatot, de egyik helyen sem foglalkoznak ezzel felnott korban. :(

2021. ápr. 18. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Eddig miert nem foglalkoztal vele?
2021. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

7 evesen? Hat mert peldaul nem tudtam, hogy ez mi?


Egyebkent 18 evesen mentem el vele eloszor orvoshoz, akkor is elzavart en meg nem mertem szolni semmit. 🙄

2021. ápr. 18. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Én csak kérdeztem, hogy miért nem foglalkoztal vele hamarabb, semmi rossz szándékom nem volt vele.

Akkor már 18evesen is keso lehetett. 7evesen azert rakerdezhettel volna anyudeknal, de utolag mindenki okos és ez nem segit rajtad...


Egyébként a sport jó hatassal lesz, a test formalhato, ha eltuntetni nem is, de javitani az osszkepen lehet, szóval próbálj meg, de ovatosan, mert nekem fogalmam sincs milyen hatranyai lehetnek, ha nagyon elkezdesz ra edzeni. Szoval lassan nyugodtan fokozatosan próbálj.

2021. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a szuleimet csak a jegyeim erdekeltek, en inkabb a vedonore vagyok "merges" utolag, hogy nem szolt errol. Marmint az eves iskolai ellenorzesen mondhatta volna, hogy ezzel is kene kezdeni valamit. De ahogy mondod, ez mar nem segit rajtam...
2021. ápr. 18. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy gyógytornászt keres fel. Itt nem hiszem, hogy bármilyen értelmes választ fogsz kapni.
2021. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jartam regen (gerincferdules miatt) de semmit nem segitett

Persze veszteni nem fogok vele, ugyhogy megprobalom, koszi! :)

2021. ápr. 18. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!