Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akad valaki aki hajlandó...

Akad valaki aki hajlandó lenne velem eléggé részletesen beszélni edzésről, étrendről és ilyesmikről?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem otthon edzeni, hogy pakoljak némi izmot magamra és ahogy kicsit elkezdtem beleolvasgatni a dolgokba rá kellett jönnöm, hogy én ehhez nagyon nem értek. Nekem ez az egész olyan bonyolultnak hangzik, ráadásul megijedtem, hogy egy csomó dolgot nagyon könnyű elrontani és az akár az egész edzést konkrétan tönkreteszi. Mivel eléggé sok minden nem tiszta ezzel az egésszel kapcsolatban nekem, ezért nem is igazán tudok kiírni mindent egy kérdésben. Szóval igazából arra lennék kíváncsi, hogy van esetleg itt valaki, aki elmagyarázza, hogy itt az egész edzés elején mit érdemes tudni, mit hogyan kell pontosan csinálni és hajlandó lenne az esetlegesen felmerülő kérdéseimet megválaszolni?

2021. ápr. 18. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem olvasol többet és többet a témában, aztán mikor már kevesebb a kérdésed, mert nem találsz válaszokat, akkor jösz vissza?

Szívesen segítek egyébként, de itt rengeteg olyan van, aki csak azthiszi, hogy tud, közben köze sincs hozzá...

2021. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fogja neked elbaszni az idejét főleg ingyen.

Neten meg van rengeteg leírás, video, senki nem fogja nekem elmagyarazni, hogy mert lusta vagy...

2021. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked*
2021. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress jófogáson ingyen elvihető személyi edzőt szerintem
2021. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdez nyugodtan, nem ígérem hogy villám gyorsan válaszolok
2021. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!