Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki nagyon...

Van itt olyan lány aki nagyon lapos popsiból egy szép formás popsit tudott csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom, ez sok mindentől függ. És kemény munka. Mi az amit ajánlotok, hogy csináljak pl. Guggolás?

Előtte utánna képet küldhetnétek egy kis motivációnak, mivel hónapok óta edzek, de semmi eredmény.



2021. ápr. 28. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen nekem sikerült, de még van mit dolgozni rajta, januárban kezdtem, képet nem küldök bocsi!
2021. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
ja, insta filterrel
2021. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
#1 te mi alapján edzettél? ilyen youtubeos videók vagy esetleg valami más?
2021. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

#3 1es vagyok, van egy pár alkalmazás amit használtam, de amit szinte minden nap csináltam amikor elkezdtem az a "30 day squat challenge", de ha úgy írod be play áruházba hogy "30 napos guggolás kihívás a nők számára" akkor biztosan kiadja😁

Most már igazából csinálom magamtól azt ami jól esik, de ezek mindenképp benne szoktak lenni, nagyon jó kis gyakorlatok😇

2021. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Én kb. 1 éve edzek, mostmár súllyal és nagyon szépen kerekedik, fogásra is kőkemény, de még nem vagyok vele elégedett. Amit eleinte nem tartottam fontosnak, de rájöttem hogy semmit se ér úgy az edzés, az a kaja. Nagyon oda kell rá figyelni és akkor lesz eredménye az edzésnek.
2021. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
18%

Edzéssel mi? Hülyeség. Ha meg elmarad az edzés, akkor viszlát segg.

Amúgy genetika az egész.

2021. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!