Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor a konditerembe...

Most akkor a konditerembe továbbra is lehet menni versenysportolói igazolással, vagy oda is kell a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés

A pultos kiscsaj azt mondta hogy mehetek 4 millió oltott után is versenysportolóival, viszont a neten az van hogy:


"edzőterembe, uszodába, jégpályára ezentúl csak a védettek, igazolvánnyal rendelkezők, illetve a versenyszerűen sportoló 18 év alattiak mehetnek"


Ez az én olvasatomban azt jelenti hogy kell az oltási igazolvány, csak akkor ezdhetsz versenysportolóival, ha 18 éven aluli vagy.



2021. máj. 1. 22:38
 1/5 anonim válasza:
56%

"A védettségi igazolvánnyal rendelkezők edzőterembe és uszodába is mehetnek, ezeket a versenyszerűen sportoló 18 év alattiak, valamint a versenyre vagy mérkőzésre készülő 18 év feletti, igazolt sportolók is igénybe vehetik." - Az email-ben ez volt leírva.

Én ezt úgy értelmeztem, hogy 18 év felett mehetsz edzőterembe védettségi nélkül.

Azonban javítson ki más, mert lehetséges, hogy tévedek.

2021. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
1# javítlak, bocsi, nem védettség nélkül, hanem a semmit érő vakcina nélkül, azért ez nagyon fontos, amúgy másba nem tudok belekötni :D
2021. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, én ezt nem láttam eddig, hogy "versenyre vagy mérkőzésre készülő 18 év feletti" de ha te olvastál ilyen, akkor biztos így van, szóval akkor elég a versenysportolói igazolás.
2021. máj. 1. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Enis azt olvastam. Valszeg nemsoka elkezdik kiszurni h ki az aki tenyleg el is indul versenyen. Most eleg a versenyzoi 18 folott. Lehet h a pultos kiskorunak nezett vagy nemvagja. Ossze vissza varialnak.
2021. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Lehet menni 18 év felett versenyengedéllyel is, ahogy eddig.
2021. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!