Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Másfél hónapja vette egy Six...

Másfél hónapja vette egy Six Pack izomstimuláló készletet. A gondom ott van, hogy elvesztette a tapadását. Valószínűleg túl sokat érintkezett a testemmel. Le lehet ilyenkor fújni/kenni valamivel, hogy ismét tapadjon a bőrre? Az elemmel nincs baj.

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Minek veszel ilyen kamukat? Nem olvastál utána, mielőtt megvetted? Tényleg elhitted, hogy ezek a pénzlehúzó átverések egy forintot nem érnek. Ha megfelelően edzel, és megfelelő a diétád is, akkor meglesz a six pack. Ha nem, akkor nyugodtan vehetsz nevetséges izomstimulálónak hazudott bóvlikat, nem lesz six pack. Ezek a vackok se nem segítenek, se nem használnak. Műszakilag ráadásul úgy vannak elkészítve, hogy pár hét után dobhatod a kukába.


Az egyik naiv ismerősöm szintén vett egy ilyen szutykot, hiába próbáltam lebeszélni. A problémája ugyanez volt, mint neked. Hiába fújta le vagy kente le bármivel, nem tapadt többet. Ennyit ért, ment a szemétbe!

2021. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam kirpóbáltam, és nagyon is használ.

A valódi edzést nem pótolja, de kiegészítőként nagyon jó, és működik.


Amit írtál az meg szánalms közhelyekkel teli baromság: én genetikai alapon vagyok kövér. Tehát b*szhatom a diétát?


Van itt esetleg olyan is, aki ért a készülékhez.

2021. máj. 10. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

nyugodtan takarózz ezzel, hogy genetikai alapon vagy kövér. majd mond ezt a leendő cukorbetegségednek is. majd ha egy tapasztalt orvos mondja neked, hogy genetikai kövérségben szenvedsz, és diétával nem fogsz tudni lefogyni, csak six pack izomstimulálóval, akkor elhiszem.

én értek hozzá egy picit. ugyanis egy olyan műhelyben dolgozom, ahol napi szinten hoznak be hozzánk javításra ilyen buta fitness cuccokat, amik semmire sem jók, de drágák és két hét után elromlanak. mindenkinek a garanciális javítást javasoljuk, ami ha nincs, akkor dobja ki a terméket és költsön pénzt értelmesebb dolgokra. sajnálom, ez az igazság.

2021. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem takarózom vele. Ez így van és kész.

Nem fogom részletezni a tüneteket, mert a kommentedből látszik hogy úgyse fognád fel agyilag. A six pack segít. Nem csodaszer de rendkívül hasznos.

Már megrendeltem a következőt 1500-ert. Ha mégis kapok később értelmes válaszot még jól jöhet tartaléknak.

2021. máj. 11. 01:32
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Sok sikert, jó zabálást!
2021. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Lol 2021-ben van aki ilyenek vesz? Nem semmi!


Kérdező süt rólad hogy világodat nem tudod a témában.

"én genetikai alapon vagyok kövér. Tehát b*szhatom a diétát?" Azért vagy kövér mert eddig több KCAL-t vittél be, mint amit égettél. Pont.


"A valódi edzést nem pótolja, de kiegészítőként nagyon jó, és működik."

Nem teljesen értem hogy ha nem edzel akkor hogy működik KIEGÉSZÍTÉSKÉNT. Mit egészítesz akkor ki vele? xd


További jó kifogás keresést!

2021. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Most nem tetszenek a válaszok amiket kaptál a kérdésedre vagy mi a baj?


Így működik az emberi szervezet képzeld. Nem úgy ahogy a magad fajta őnagysága elképzeli, hogy a genetika miatt dagadt.


Több kalóriát viszel be mint amennyit égetsz akkor hízni fogsz. Miattam műf&szt is csatolhatsz közben magadra, a tényen nem változtat.

Ha pedig többet égetsz el, akkor kidobhatod a kacatodat, így is úgyis fogysz.


Pont a magad fajta kifogásgenerátorok miatt van az ilyen kacatoknak piaca.

2021. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Átverés az egész, íme a leleplezése: [link]
2022. jan. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!