Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorcsolyanál kerék/csapágy...

Görkorcsolyanál kerék/csapágy csere minden méretnél ugyanaz?

Figyelt kérdés
Vettem egy görit használtan amin a kerekek 78MM 82AA illetve abec 5 csapágyakkal megy,abec 7re fejleszteném illetve vennék rá másik kerekeket is,bármilyen kerék nagyságot lehet tenni görire,mondjuk ha épp 76ost találok az is jó? Csapágyak meg mind egyméretben vannak?

2021. máj. 10. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

76 szerintem még jó

az abec 7 is jó lesz

2021. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg mekkora kerek fer a korira.. de kisebbet tudsz mint ami van az biztos.. Mire hasznalod? Miert szeretnel kisebb kereket? Minden meret es kemenyseg masra valo..

Attol h jobb abec besorolasu nembiztos h jobb a csapagy. Nem csak attol fugg. Hanem az anyagatol, kenesetol is. Volt olyan abec3asom ami jobb volt egy vadiuj abec7nel.. beleszalattam enis. De 5-6 ezer koruliek mar jok. De ugye 2 szett kell korira..

2021. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy veszel az fmg-nél porvédőst

ha még létezik a cég

2021. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

skf


fmg-t nem tudom honnan szedtem

2021. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!