Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportedző (fitness-testépítés...

Sportedző (fitness-testépítés szakirány) képzést érdemes olyannak elvégeznie, aki főleg csoportos órákat szeretne tartani?

Figyelt kérdés

Néztem, hogy van csoportos fitness instruktor és van sportedző fitness-testépítés szakiránnyal.


A sportedző képzés 2 éves, a csoportos instruktor sokkal rövidebb.

Tehát a sportedző komolyabb lenne, de az is alkalmas csoportos órák megtartására?



2021. máj. 11. 13:07
A kérdező szavazást indított:
Sportedző képzés
Csoportos fitness instruktor képzés
1 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a képzések arra jók hogy az alapokat megtanuld, anatómia (izmok neve, eredés-tapdás) edzés elmélet. Ad egy nagyjábóli képet arról kb. hogyan kéne edzőnek lenni. Én 2017ben végeztem az egyik okj képzésen sportoktató (testépítés-fitness) szakon. Akkor kb. Ugyan az volt a tananyag az instruktoroknak is.

Ha Te csoportos instruktor akarsz lenni akkor nyilván azt végezd el. De csak a képzéstől ne várj csodát.Mellete ha komolyan gondolod szerintem keress fel egy általad jónak tartott csoportos oktatót és mondd el neki hogy ezen az úton akarsz elindulni és tanítson. Ez plusz költség viszont így nagysagrendekkel komplexebb tudás birtokában leszel mintha csak egy okj papírral elindulsz a képzés végén.

2021. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. máj. 11. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!