Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik nem versenysportolók és...

Akik nem versenysportolók és túl fiatalok, hogy oltást kapjanak, azok szülői felügyelettel mehetnek edzeni?

Figyelt kérdés
Mert ugye védős kártya nélkül nem lehet bemenni.
2021. máj. 15. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Beszéljetek az edzővel, hogy mi a helyzet ezzel, mennyire szigorúan nézik. Lehet emiatt direkt a szabadban edzenek, nem beltéren (szabadban miért ne lehetne mozogniuk).


Ha a logikáját nézzük, attól nem lesz védett hogy te is mész, bár ugye felesleges azt keresni a kártyás hülyeségben.

2021. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kérik, rendőr suliba van az edzés, suliba be engednek nélküle, edzésre nem, logika tényleg nincs benne.
2021. máj. 15. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
De miert hany eves vagy? Mar a 16osokat is oltjak. Egy verseny papir meg ugy 4 ezer
2021. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó jelenleg, 14-15évesekről, bár én is regisztráltam de nem jeleztek még semmit.
2021. máj. 15. 16:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja ertem. Elvileg akkor csak beoltott nagykoruval mehet (aminek semmi ertelme persze). Esetleg igazoljanak le vhol es mehetnek. Am ha foglalsz idopontot 1 nap alatt mehetsz oltasra
2021. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én felhívtam a háziorvost, ott regisztráltam ahol mondta, még semmi sem történt.
2021. máj. 15. 16:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen es utana lehet idopontot foglalni neten h meggyorsitsd. Ha arra varsz h hivjanak lehet hetek v honapok mulva fognak 🤷‍♂️
2021. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ahhoz nem kell érvényes regisztráció?
2021. máj. 15. 16:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy ennyire oltani akarnak mindenkit, de még így se lehet 1-ről a 2-re jutni..
2021. máj. 15. 16:31
 10/11 A kérdező kommentje:
A rendszer azoknak biztosít lehetőséget egyéni oltás időpontfoglalásra, akik előzetesen regisztráltak a vakcinainfo.gov.hu felületen, jelezve ezzel az oltás iránti igényüket. Kérjük, ellenőrizze előzetes regisztrációjának érvényességét az alábbi weboldalon.
2021. máj. 15. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!