Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futócipőt kellene vennem?

Milyen futócipőt kellene vennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni futni (heti 4x fixen) viszont egyszerre futnék terepen és aszfalton, melyik cipő jó mindkettőre? Meg szeretnék nem horror áron venni ilyen cipőt szóval ha küldenétek linkeket azért nagyon hálás lennék.

Nem vagyok otthon a témában szóval bocsi ha butáskodom :(

A horror árra azt értem hogy ne legyen 15-20 + mert kettőt kellene belőle vennem és sajnos nem vagyok gazdag hogy 30-40 ezret adjak ki rájuk :/



2021. máj. 15. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
20 alatt,sőt inkább 30 alatt nem lehet normális futócipőt venni,legalábbis szerintem.Én is úgy kezdtem,hogy minél olcsóbbra jöjjön ki,de úgy is ki fog derülni néhány futás után,hogy valamiért nem jó az olcsó cipő.Nem kell kettő,elég egy pár is kezdetben. Nekem a Saucony vált be,kényelmes hosszabb távon is.Értsd: 15 km felett.
2021. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!