Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni olcsón...

Hol tudnék venni olcsón futócipőt?

Figyelt kérdés
Megvagyok hízva, és sajnos nem tehetem meg hogy egy drágát vehessek magamnak, de szeretnék lefogyni.

2021. máj. 20. 20:08
 1/10 anonim válasza:
100%
Decathlonban lehet nagyon olcsón venni jó kis cipőket
2021. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon meg vagy hizva, akkor gyors séta is megteszi.

Ahhoz nem kötelező a futócipő

2021. máj. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Igen ez abszolút igaz, akkor nordic walking tud esetleg segiteni.

Hidd el a fogyás nem a pénzen fog múlni

Sok sikert hozzá utána minden jobb lesz!

2021. máj. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít olcsónak? Decathlont én is tudom ajánlani, de ha túlsúlyod van, akkor lehet hogy tényleg jobb lenne gyaloglással kezdeni, ha mégis futsz, akkor viszont a Decathlon saját márkás cipői közül a legolcsóbb a Kiprun Long 2, amit ajánlani tudok, mert annak elég jó csillapítása van, egyébként a márkás cipőkhöz képest olcsónak számít, 20 ezer Ft.
2021. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dechatlon futócipő tényleg jók, főleg ha az árukat is nézem. Kis szerencsével a kifutó - és ezért korrektül leárazott - cipők között is találsz jót, akkor egy bő 10 ezer Ft-ból lesz egy jó cipőd.


Sokat számít, én egy noname kínai csukában kezdtem (túlsúllyal) futni, két hónapra már kattogott a térdem. Aztán lett egy dechatlonos cipőm, ég és föld a különbség.

2021. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5:

Én 10+ évig a legolcsóbb, Kalenji One cipőben futottam (nem ugynabban, hanem nyilván időnként újat vettem), és az is tök jó votl, a túlsúly miatt, meg hogy kérdező valószínűleg kezdő, a jobban csillapított, Kiprun cipőket ajánlom, amelyek 15 ezer alá kifutóként sem szoktak menni. Én 17-ért vettem anno Kiprun Longot, nemrég 18-ért Kiprun KD Plus-t, 20, illetve 23 ezerről voltka leárazva. Előbbinek a Kiprun Long 2 az utódja, utóbbinak a KD500, mindkettő amúgy kiváló cipő, aszfaltra jobbak, mint az elvieleg jóval drágább Saucony és Nike futócipőim, bár azok nekem nem voltak drágábbak, mert zaoknál a kiarusítás mást jelent, 30+ ezres cipők vna hogy 10-15 ezerért megkaphatóak...

2021. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Remek futócipőket ajánlottak a többiek, én is ezeket írtam volna.

Viszont ha el vagy hízva, akkor biztos, hogy a futás jó ötlet? Nem mindenkinek való ám a futás. Nagyon gyakran látok olyan túlsúlyos férfiakat/nőket, akik bepánikoltak a tükörbe nézve, úgyhogy villámgyorsan le akarnak fogyni, úgyhogy csinálnak két bokakörzést, aztán mennek is futni az aszfaltra. Aztán pár hónap alatt legyilkolják az izületeiket és az izomzatukat.

Nem lehet, hogy túlsúlyosként más kardió mozgás után kéne nézned? Gyaloglás, túrázás, biciklizés, görkorcsolyázás, lépcsőzés, ugrókötelezés.

Fogyni úgyis a kalóriadeficiten alapuló diétától fogsz, nem pusztán a futástól. Ha mégis a futás mellett döntesz, akkor tényleg nagyon fontos a cipő, a talaj, a bemelegítés, a nyújtás, a regenerálódás, és a fokozatosság. Ha valamelyik nincs meg, akkor csúnya vége is lehet.

2021. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! :)
2021. máj. 25. 23:43
 9/10 anonim válasza:

Kitartást ne add fel az lesz a legfontosabb plusz a kajaval nagyon sokat lehet javítani és nem utolsó sorban spórolni

Csodaszereknek ne dőlj be

Munka munka munka

2021. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na mizu alakul valami ?
2021. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!