Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Forma 1 forma1club.hu vélemény?

Forma 1 forma1club.hu vélemény?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni jegyet a 2021-es Hungaroringi nagydíjra, és találkoztam a forma1club nevű oldallal ahol igen olcsón tudnék venni jegyet. Valaki vásárolt már ott? Megbízható?

A másik dolog amit nem értek, hogy nem lehet kiválasztani hogy hova szeretném venni a jegyet csak azt hogy GOLD-ba vagy SILVER-be. De Goldon belül van több is pl : Gold 4, gold 3 stb...



2021. máj. 25. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy hova szól a jegy de a véleményeket szívesen meghallgatnám
2021. máj. 25. 18:57
 2/2 anonim válasza:

Egy teljesen külön tribünre szól a jegy a célegyenesre ráfordító kanyarnál. De akkor erre rájöttél már:)

Vagy pedig álló jegy.


Én kétszer is tőlük vettem. Nagyon jó a kilátás az utolsó kanyar a hátsó egyenes és az azt követő kanyar is szépen látszik. Annyi, hogy egy kapun 5,6 hirtelen nem tudom melyik lehet csak bemenni, legalábbis korábban ez volt.

A legjobban árban ez éri meg ez biztos. De kilátásra sincs panasz. persze az egész pályán lehet mászkálni az állóhelyes részen is nincs megkötés, csak egy fix üléshelyed lesz amit majd előbb utóbb megtudsz a jeggyel együtt.

Teljesen megbízhatók, csak magyaroknak (magyar személyi igazolvány) elvileg ezért ilyen olcsó.

2021. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!