Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Protein-bevitelre ilyen...

Protein-bevitelre ilyen vaníliás túró megfelel szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek ilyen túrók, vanília vagy egyéb ízben. Hollandiában lakom és a személyi edzőm ajánlotta, hogy izomépítéshez a túró jó protein-forrás lenne.

Sajnos én nem értek hozzá.


Szerintetek naponta egy ilyen kis dobozzal megfelelne bevinni?



2021. máj. 28. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Betojok! Én tényleg nem tudom mi van mostanában a kérdezőkkel. Olyan szemtelenek, mint a döglegyek :D

Emeld meg te az ujjacskáidat, és google translate-ezd ki te, ha ennyire evidens neked. Aztán ha megvan, akkor emeld meg megint az ujjacskáidat és linkeld el az összetevőket, aztán mi esetleg megmondjuk, hogy jó-e vagy sem, ha már a személyi edződet nem vagy hajlandó megkérdezni. Hajrá, a te érdeked, nem nekem fontos ez a cukrozott vacak :D

Most mi a kérdésed pontosan? Egyed ezt a szutykot, ha te szeretnéd, kit érdekel? A profi testépítőknek jó szokott lenni a sovány tehéntúró. Neked nem jó, értem! Akkor egyed ezt. Ne kérdezd meg a személyi edződet, végülis nem azért fizeted, hogy táplálkozási tanácsokat is adjon neked.

2021. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.


Azt hittem az is evidens, hogy aki nem tudja a választ az nem válaszol.


A kérdés az volt, milyen leírás az amit egyáltalán keresel. Mert ha rámegyek a termékre akkor csak ezt a listát dobja amit mutattam. Mik kellenének legyen azon a listán?


Ha a boltban megveszem is csak egy rövid táblázat van a kalóriákkal, fehérjék stb. Nem látok rajta részletesebbet.

2021. máj. 28. 22:06
 13/21 anonim ***** válasza:
Pedig az összetevőket fel kell, hogy tüntessék, úgyhogy nyisd ki a szemed és keresd. Biztos, hogy nemcsak a supplement facts van feltüntetve, hanem az ingredients is. Haver, kérdezd már meg erről azt a rohadt személyi edződet!
2021. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

12: kb fél perc alatt rátaláltam, pedig nem tudok hollandul. Rányomok a termékre és ott van a kép alatt, hogy "Ingredienten" ami azért elég egyértelmű. Legközelebb 10mp-nél többet foglalkozz a saját kérdéseddel.


Összetevők: alacsony zsírtartalmú túró, cukor, természetes aromák, zselésítő szer: pektin, kivont vanília hüvely, vanília kivonat

* Laktóz-tartalom <0,01 g / 100 g

2021. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ergo nem egy vészesen egészségtelen valami, de azért ez egy feldolgozott, felturbózótt termék. Néha-néha ehetsz egy ilyet, ha megkívánod, de azért válaszd inkább a sovány tehéntúrót.
2021. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

A sovány tehéntúrót még nem kóstoltam, ezért fosok kicsit tőle, hogy nem ízlene.


Még ez a vaníliás változat se volt épp valami hű de nagy durranás.

2021. máj. 28. 22:57
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem embereld meg magadat, szedd össze minden bátorságodat, és kóstold meg a sovány tehéntúrót! Tudom, hogy parán hangzik, megértelek, de meg tudod csinálni! Mi itt többen hiszünk benned! Hajrá, haver!

Ha ízlik, akkor ízesítsd édesítőszerrel, alternatív cukorral vagy mézzel. A kristály/por cukrot offold!

2021. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

És a sovány tehéntúró milyen viszonyt ápol a laktózzal?

Van belőle külön laktózmentes változat mint a sima tejből?

2021. máj. 29. 00:11
 19/21 anonim ***** válasza:
2021. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Van laktózmentes tehén túró :)

Igazából ha ezt ennéd, gyanítom nem laktózmentes. Laktóz érzékeny vagy?

Mert akkor ez sem egy jó választás.

Tápanyag szempontból jobb a sovány tehén túró.

Van kint Aldi? Lehet kapni milfina sovány krém tehén túrót (ha nem vagy laktóz érzékeny) az nagyon finom. Keversz bele eritritet és egy kis fahéjat. Nagyon finom lesz tőle. :)

De amúgy még gyümölcsöket is tudsz beletenni (piros bogyós, akár fagyasztott) - persze ne sokat a gyümölcs cukor miatt, de jó ízt ad neki. :)

A személyiedződ magyar?

Már ha amiatt nem kérdezel tőle, mert nem mindent értesz, én szívesen segítek. :)

Most végeztem el a Fitness wellness instuktor képzést... :)

Remélem segítettem valamit.

2021. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!