Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki szereti és követi a...

Aki szereti és követi a Dartsot, kinek szurkol és miért pont neki?

Figyelt kérdés
Én már maga a hangulat miatt is imádom a sportot, és a közösség is is nagyszerű. Két embernek szurkolok külön, az egyik Dimitri Van Den Bergh, neki azért, mert fiatal, mindig vidám és eszméletlenül jól játszik, és rendkívül sportszerű. A másik pedig James Wade, őt amiatt, mert e becenevéhez illően tényleg olyan mint egy gép, egy érzelem nem látszik az arcán, és csak menetel előre. 20/F

2021. jún. 6. 12:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Van Gerwen,mert amikor már először láttam játszani,már akkor is láttam hogy ő menyire elszántan csinálja,mennyire felakarkeredkedni a csúcsra.
2021. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Van den Bergh, mert szerintem szexi :D (és mellesleg tényleg jó játékos). Amúgy nincs kimondottan kedvencem, sok a szimpatikus, vagy kevésbé szimpatikus de piszok jó játékos (legjobb példa Price).
2021. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!