Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Van így...

Hogy csináljam? Van így értelme futni járni?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időben nagyon lefogytam, és nagyon szeretnék visszahízni. Próbálkoztam, de nem megy. Most nem sportolok semmit, viszont egyre jobban érzem, hogy hiányzik egy kis mozgás.

Szerintetek mit csináljak?

Attól félek, hogy ha elkezdek futni járni, még tovább fogyok. Viszont felmerült bennem, hogy a futástól is feljöhet rám egy kis izom, és attól végre vastagabb lennék.


2021. jún. 7. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hízni a kalóriatöblettől fogsz. Ha kajával több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz futással, akár futás mellett is hízni fogsz. Fogyni pedig a kalóriadeficittől fogsz. Ha futással több kalóriát égetsz el, mint amennyit kajával beviszel, akkor fogyni fogsz.


Neked egy olyan étrendre van szükséged, amivel a futás mellett is kalóriatöbbletben vagy, már ha futni akarsz. Vannak más sportok is a világon, de a futás is kiváló. A lényeg a kalória. Kezdd el mérni a kajáidat, írd be őket egy kalóriaszámláló alkalmazásba és kész. Nem atomfizika


Szimplán a futástól magában amúgy sem fog akkora izomtömeg keletkezni, amit kilókban is észrevennél, azt garantálom.

Neked jót tenne amúgy egy jó személyi edző, mert nagyon nem vagy képben.

2021. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ezen már rég túl vagyok... Több, mint fél évig vittem be jóval több kalóriát, mint amennyit elégetek, mégse hízok...
2021. jún. 7. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor doki, mert valami betegséged van. Vagy csak szimplán rosszul számoltál.
2021. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!