Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ropognak az izuleteim,...

Whiteno kérdése:

Miért ropognak az izuleteim, kivétel nélkul mindenhol?

Figyelt kérdés

Valaki van ugyanebben a cipoben? Edzés által nem hogy megerosodtem volna az izmok alatt, inkább elbaszodtam....miért? Ha edzel valamit nem is nagy sullyokkal miért alakulhat ki ennyire rossz izulet?

Volt már aki kitudott lábalni nagyon rideg izuletekbol? Ha van aki, ossza meg mi volt segitségére🥺



2021. jún. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen edzésről van szó? Gondolom kondi.A gyúrás nem éppen tesz jót nekik én úgy tudom.
2021. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kondival már rég felhagytam, jelenleg otthoni saját testsullyossal probálkozok de az izuleteim nem engedik ezt sem...még ha kondirol is beszélunk,nem mindenki megy le ezen a lefelé ivelo spirálon:(

Sima gugolásnál is kis ido mulva elkezd fájni a térdem,nincs strapabirása az izuleteknek,nincs rugalmassága..kollagént szedek ujjabban hátha...:(

2021. jún. 7. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy videót a youtube-on,azt hiszem egy futóedző mondta,hogy nem hisz ezekben a szájon át szedhető csodaszerekben,azt hiszem így fogalmazott.Pont az ízületekről volt szó.Olyasmit kellene csinálni ami kevésbé megterhelő és fokozatosan erősíteni.
2021. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy helytelen kivitelezés, vagy vitaminhiány. Szedj magnéziumot és kalciumot.
2021. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!