Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hét alatt ez a változás...

2 hét alatt ez a változás normális (kardió)?

Figyelt kérdés
Röviden rólam: 123 kg-ról 104 kg-ra fogytam kb. fél éve, egész jó formában voltam, de a 3. hullám alatt rengeteget voltam itthon, nem edzettem, szar kajákat ettem, szóval visszahíztam 113 kg-ig. Most 113 kg-ról indultam 2 hete, erőedzés mellett 1-1 órákat kardiózok és az átlag pulzusomnál vettem észre, hogy amit 2 hete átlag 140 körüli pulzussal csináltam, azt 1 hete már átlag 135 körüli pulzussal ment, mostmár pedig átlag 130 körüli pulzussal. Tudom, hogy megedződik ilyenkor a szív és több vért bír pumpálni, de 2 hét alatt ez az átlag 10-el kevesebb pulzus ugyan annál a gyakorlatnál normális?
2021. jún. 10. 18:10
 1/1 anonim válasza:
100%
Normális, nálam is hasonló volt a tapasztalat. 1 hónap alatt csökkent 15-20-szal amit én nagyon jónak ítéltem. Barátomnak ugyanennyi idő alatt 25-tel ment lejjebb
2021. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!