Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boksz személyi edző Bp. 8....

Zolika333 kérdése:

Boksz személyi edző Bp. 8. ker. Rákóczi tér környékén?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, nem akarok versenyezni, inkább csak önvédelmi szempontból érdekel a boksz, meg jó lenne mozogni. Értelmes ember kellene, aki türelmes és nem ver agyon.

#boksz #boksz edzés #Ökölvívás magánoktatás #Box személyi edzés #Box privát óra
2021. jún. 11. 15:48
 1/3 Norbi02 ***** válasza:
Nem értem miért nem a google maps-ben keresel rá. Én rákerestem és kettő van a Rákóczi tér környékén BoxNeked (Rökk Szilárd utca 7) Hobbiboksz SE (Bezerédj utca 4)
2021. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez gyors válasz volt, köszönöm. Jogos, de gondoltam itt hátha lesz olyan, akinek van személyes tapasztalat az adott edzővel kapcsolatban. Te ismered valamelyiket?
2021. jún. 11. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
BoxNeked: ahogy látom a képeken, azt Rigler Norbert Ving Csun edző/mester tartja. Az alapokkal biztos meg tud ismertetni valamilyen szinten, de ő nem bokszoló szerintem, hanem ving csun (írják is akárhogyan) edző. Azért nem javaslom azt, hogy az ökölvívás alapjait ne egy volt bokszolótól tanuld meg, mert lehet, hogy tévesen oktatna bizonyos technikákat. Azért a boksz nem csak annyi, hogy ütünk-vágunk...
2021. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!