Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történhetett a karommal?

Mi történhetett a karommal?

Figyelt kérdés
Nagyon rég edzettem karra, szerintem utoljára tavaly. Már napok óta fáj a vállam, mert akkor kezdtem el újra edzeni magamban, és nem melegítettem be rendesen. Na most csináltam olyan gyakorlatot, hogy fekvőtámasz pozícióban megemelem az egyik karomat, meg plankeltem, de éreztem hogy az egyik karom nagyon feszül, megnéztem és láttam hogy azon a kezemen az alkarom bedagadt, és alig bírom forgatni is. Mit csináljak? Ugye nem komoly probléma?

2021. jún. 12. 14:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy csak begörcsölt az izom? De akkor mitől van bedagadva?
2021. jún. 12. 14:40
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

gindoltál arra, hogy távdiagnosztika helyett egy orvoshoz mész inkább?

Vagy ha valaki azt írja, hogy semmi baj, majd elmúlik, akkor nem csinálsz semmit? Aztán ha nem múlik el és megkérezi egy orvos, hogy miért nem mentél el korábban, akkor majd azt mondod, hogy mert egy ismeretlen egy fórumon azt mondta, hogy semmi baj?

2021. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!