Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hányszor és mit egyek, illetve...

Hányszor és mit egyek, illetve mennyi ideig tartana, hogy 65kg-ról 70kg-ra nőjjön a súlyom ?

Figyelt kérdés

Mit egyek; hányszor egy nap; mennyi/mekkora adagot; mennyi ideig tartana 10kg-t hízni, nagyjából-saccolva megmondva ?


Köszi.


20/F



2021. jún. 18. 00:58
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem jó semmiféleképpen a hízás. Inkább próbálj meg izmosodni. Ha meg mindenféleképpen hízni akarsz, akkor egyél amikor éhes vagy, és lehetőleg annyit, amennyit bírsz. Ezt is próbáld meg minőségibb ételekkel, és ne chipsszel, vagy hasonlókkal.
2021. jún. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak zsírt szeretnél felszedni, akkor egyél minél többet, amennyit csak tudsz, és lehetőleg magas szénhidráttartalmú ételeket. (Én könnyen hízok, ha elkezdek úgy enni, hogy mindig eszek mikor éhes vagyok, akkor havi 3-4 kiló simán feljön.)
2021. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyúrás, napi ötszöri étkezés, egészséges kaják.
2021. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!