Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai Box edzés Box helyett?

Thai Box edzés Box helyett?

Figyelt kérdés

Évek óta szemezgetek a box-al, hogy szeretném elkezdeni hobbiszinten, + jót tenne az önbizalmamnak is ha tudnám, hogy valamennyire meg tudnám magam védeni ha arról lenne szó, szóval elkezdtem kutakodni az interneten, viszont csak olyan lehetőség van, hogy munka után várok 2 és fél órát a kocsiba (mivel úgy ingázok be a munkahelyre), mert annyi idő van a munka vége és az edzés között, vagy pedig hazamegyek, viszont a lakhelyemen csak Thai-Boxra van lehetőség.


Nézegettem, nekem a sima Box sokkal technikásabbnak tűnik, nagyobb hangsúly van fektetve a védekezésre, a lábmunkára, szelben a Thai-Box-al ami úgy tűnik nekem így elsőre, hogy abból áll, hogy mész előre ütsz, rugsz, semmi lábmunka, semmi védekezés aztán vagy találsz, vagy nem.


Szóval a kérdésem arra irányulna, hogy valóban ennyivel "hatásosabb" a sima box, vagy csak én vagyok a hülye (ez könnyen megeshet) és igazából önvédelemre, meg hobbi szinten mindegyik jó.


2021. jún. 30. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Öccse!

Velem állna le az utcán ütögetni egy boxos , a boxtudásával, rádurrantanék kettőt combra, majd mikor rogyadozik már erősen lefelé, megkoccintanám a kobakját,azt nézhetné fekvő helyzetben, összekuporodva milyen szép a kék ég, nyáron.

Ennyit a boxról.

2021. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Almodozz csak öcskös :)


Kérdező: nyugodtan jarj thaira, jo sport es lehet hogy megszerezed

2021. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Álmodozz csak 1-es. :) Még a múltheti szart is kiverné belőled egy boxoló úgy, hogy csak lesnél.


Kérdező! Menj le a közeledben lévő thaibox edzésre, ha ilyet tapasztalsz, amit írtál, akkor hagyd ott. Biztos van sok rossz edző, de alapból a thaibox abszolút nem olyan, mint amilyennek te leírtad.

2021. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%

Sziasztok öcsisajtok!

MMA edzésekre járok mostanság.

Előtte 20 év thai box volt, voltam pár versenyen, koromból kifolyólag pár csattanós sajtos tejfölös lángost már kiosztottam.

kedvenceim mikor boxolótudással valaki beáll a ketrecbe.Nos azokkal eljátszadozok,majd mikor csattan az első, majd a második, majd jön a pakkpakkpakk,combra ráfordulással,és utána megtérdelem az ilyen díszbúzákat, terülnek mint a búzás zsák aratás után.

2021. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!