Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxolók! Tényleg féltek egy...

Boxolók! Tényleg féltek egy MMA-ásal verekedni?:D

Figyelt kérdés
Barátaimtól hallotam hogy aki boxol,nem, mert ki állni egy mma-ással szemben :D

#MMA,verekedés,box,,bunyó
2021. júl. 2. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Szóval volt egy, azaz 1 bokszoló, aki nem mert kiállni egy, azaz 1 MMA-ssal, és ebből neked az jött le, hogy egyetlen bokszoló sem merne kiállni egyetlen MMA-ssal sem? Hány éves vagy?
2021. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez elég egyszerű. Ha valaki csak bokszol, nyilván hátrányban van egy MMA-s szabályrendszerben, ahol van rúgás és földharc is. Ugyanígy hátrányban lenne egy MMA-s egy bokszmeccsen, amennyiben nem éppen boksz az alapsportja.
2021. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1

Nem,dehogy,csak azt mondják hogy minden boxoló félne egy mma-sal.

2021. júl. 2. 11:11
 4/18 A kérdező kommentje:

2

De az jól tudod,hogy mma az kevert harcművészet?

Vagyis egyarányt tanul pl:Boxot,karate,kick box és stb..

2021. júl. 2. 11:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy MMA-s, ha tanul is bokszot, az nem lesz olyan szintű, mint egy bokszoló tudása.
2021. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4


Tudom, pont ezért írom, hogy egy bokszoló, aki csak bokszolni tanul, jobb lesz egy bokszmeccsen, mint egy MMA-s. Edzettem már mindenféle emberrel mindenféle stílusból, úgyhogy tapasztalatból írom.

2021. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5-ös és 6-ös

Jó,de most ringen kívűl hallotam olyasmit hogy egy boxos bele állt egy mma-ásba,és mma-ás szét verte az boxolót.

Most ha utcán verekedne egy mma-ás egy boxoló akkor szerintettek ki nyerne?

2021. júl. 2. 11:26
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7


Írtam, hogy ha tágabb a szabályrendszer, akkor az MMA-snak van több esélye (tehát elvileg az utcán is, bár ott rengeteg egyéb tényező van).

De itt is lehetnek kivételek, és azért az se mindegy, melyikük milyen szintű versenyző a saját sportágában.

Kár ezt túl sokat elemezgetni, mert annyira komplex, hogy úgysem lehet mindig egyértelműen megmondani, hogy ki jön ki jobban egy adott szituációból.

2021. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez ilyen "Az én apukám erősebb" típusú óvodás elmeroggyant kérdés.
2021. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9

Nyem,az én apukám

2021. júl. 2. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!