Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aktív sportolók/fizikai...

Aktív sportolók/fizikai munkát végzők, szedtek valamilyen "doppingszert"?

Figyelt kérdés
Béres csepp, vas, magnézium... ilyesmikre gondolok. Köszönöm a válaszokat.

#fizikai munka #Aktív sport
2021. júl. 4. 21:57
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Kollagént, ízületvédelmi okokból. Vasat azt sima vashiány miatt szedek, magnéziumot izomgörcsök ellen, multivitamint meg úgy alapból, immunerősítőnek.
2021. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szüleimnek van egy fatelepe.Ott dolgozom.

Mivel extrém nehéz fizikai munka,sokszor cserélődnek az emberek.Munkáról pár szó.

Meghozza a kamion a rönkfákat, ami 100-120 cm hosszúságúak.Súlyuk 40-100 kg között változik.ezeket a rönköket a földről fel kell emelni a rönkvágó gépre,ahol 3-4 darabra vágja a gép, ahogy be van állítva.Utána a rönköket eldobni, hogy legyen helye a többinek.

Ezt monoton egész nap csinálni.

Nekem a rekordom 50 tonna fa felemelése, a rönkvágógépre.

Ez valamit elmond az erőszintemről.

28 éves vagyok,8 éve melózok a szüleim telephelyén.

5 éve koxolok folyamatosan, egy versenyző segítségével, mínőségi szerekkel.

Igazából akik nálunk melóznak, jó ha ezt a melót, egy hónapig tudják csinálni, utána már nem jönnek többet.Erdélyben élek, itt rengeteg ember él fafeldolgozásból.

Néha lemegyek konditerembe is, de csak hogy lássam milyen erőszintem van.

Fekve 180 kg 12 ismétlés megy.

guggolás 220 kg 10 ismétlés

felhúzás 260 kg 8 ismétlés

C vitamin, multivitamin megy, mellé egyéb injektálható oldatok, amik elősegítik az izomnövekedést és a regenerációt.

2021. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy tök átlag embernek is kellene vitaminokat szedni ilyen vacak minőségű ételek mellett, aki fizikai munkát végez vagy sportol, annak kötelező.
2021. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!