Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csoportos edzesekre kezdtem...

Csoportos edzesekre kezdtem el jarni. De nem tudom hanyszor es mire menjek. Tipp? 20/L

Figyelt kérdés

Ugy gondoltam kiprobalok mást is,konditermi edzesen kivul, amugy is jobban szeretek csoportban dolgozni. Ezek az edzésfajták vannak:ketlebell, hot iron, pilates, jumping fitness, alakformalo, zsiregeto stepp, popsi-has edzes

Mar masfel eve itthon edzek, sulyokkol, sajat magam altal osszeallitott edzestervekkel. Celom az, hogy szalkasitsak es izontoneget noveljek egyszerre. (ezert ugy gondoltam, hogy 2 kardio edzesre bejarok vagy csak egyre, mint pl a jumping fitness, es harom vagy 4 erősítőre, mert ugye azokat sullyal csinaljak)

viszont, az a problemam, hogy nincs felbkntva egyik edzes sem also sem pedig felso testre

Mit gondoltok, akkor igy hogy jarjak?

Egyebkent tegnap egy oras jumping fitnessen voltam, elfaradtam ugyan, de semmit sem erzek magamon. Ki mit tanacsol

Mire es mennyit jarjak be?



#zsírégetés #Csoportosedzes
2021. júl. 6. 06:52
 1/1 anonim ***** válasza:

én a ketlebellt nem hagynám ki.


egyébként nézd meg mindegyiket és válaszd amelyik tetszik.

2021. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!