Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Éjszaka kell félni a szabadban?

Éjszaka kell félni a szabadban?

Figyelt kérdés

Tervezek egy kis esti/éjjeli sétát a szabadban.

Van a közelünkben egy szőlős, mellette mező, néhol bokros-fás terület.

Szeretnék egyszer kimenni sötétben a szabadban, hogy vajon milyen lehet, néhány éjjeli képet csinálni.


Ilyen helyen kell bármitől is tartani? Van olyan állat Magyarország középső területein ami sötétben (is) rátámadhat az emberre?



2021. júl. 12. 21:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát attól függ,hogy helyileg hol. Bár én az emberektől jobban félnék a sötétben. A leírt helyeden szerintem nem lehetnek veszélyes állatok, de szúnyogírtót + kullancs ellen valamit vigyél.
2021. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az emberektől tartanék inkább. Legyen nálad jól világítő lámpa, esetleg gázspray!
2021. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha jön a Rézfaszú Bagoly, akkor futi van.
2021. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Meg még ott van a Molylepkeember.
2021. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Aludtam párszor erdőben,mező szélén,barlangban is,igaz,nem egyedül.Voltak éjjeli neszek,furcsa állathangok,de soha semmi nem jött túl közel,és nem támadott meg.Ha van két erősebb fa egymás mellett,akkor használj függőágyat,jó kényelmes.
2021. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha röfög melletted a bokor, inkább hátrálj meg. A többi nesz kiváltója általában félénkebb.
2021. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!