Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sátort vásároljak?

Milyen sátort vásároljak?

Figyelt kérdés

Leginkább fesztiválozáshez szeretnék sátrat vásárolni, de lehet, hogy majd túrázni is használnám.

[link]

Ezt a négy sátrat néztem, ami belefér árban. Két személyeset szeretnék, kb. ennyi, ami fix. Beraktam a sátrakat összehasonlításba, és a legolcsóbb a legkönnyebb, ez lehet még szempont. Van valakinek tapasztalata valamelyikkel?

Meg én még attól is félek, hogy hogy bírják ezek a sátrak az esőt, neadjisten a vihart? Készülnöm kéne plusz fóliával ilyen esetekre, vagy bízhatok bennük, ahogy írják is? Nem vagyok annyira tapasztalt a sátrazásban.


Köszönöm, ha tudtok segíteni.



2021. júl. 20. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a negyedik. Elég strapabíró nem fog beazni és nem kell fólia mert alapból dupla rétegű. De túrához iszonyat nehéz én vittem ilyet 5 napos túrán a hátizsákomba, eléggé nehéz volt.

A harmadikat esetleg csak akkor érdemes ha kocsival vagy, az első kettő gagyi párszor használhatós sátor.

2021. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk most nézem a második is majdnem ugyanaz, ráadásul könnyebb is. Nekem is van egy ilyenemas szinben
2021. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, most jövök rá, hogy a hármast nem igazán tudnám cipelni, kocsim meg nincs, szóval az kilőve. Az első és a második között annyi különbséget látok, hogy a második talán jobban van rögzítve.
2021. júl. 20. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából. Dechatlonos sátrak viszonylag jó anyagból vannak elég strapák bírják a rossz időt. De ilyen satrakból jobb minőségben találsz felé ilyen nehezen. Csak hát drága
2021. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!