Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Olyan...

Tudnátok segíteni? Olyan küzdő sportot keresnék amivel meg tudnám védeni magam.

Figyelt kérdés

Az igazság az hogy az állóképességem nem az igazi és a térdem is könnyen ki tud menni.

Tudnátok néhány tippet adni hogy hogyan tudnám feltornázni magam odáig hogy egy küzdő sportot el tudjak kezdeni? Nagyon nehéz dolgokat nem tudok megcsinálni.

Kissé gyenge vagyok és fontos lenne az is hogy ne csavarják ki az izületeimet mert sajnos elég lazák ^_^'.

Nem feltétlen aggresszív típusút keresek.

A lényeg annyi hogy ha esetleg Mr.Johnny a hátam mögé lopózik akkor el tudjak vele bánni.

Nagyon szimpatikus az Aikido nem tudom hogy az mennyire nehéz.(Valami ilyen típusút keresek)

Inkább legyen furmányos és ne sok erőkifejtést kelljen kifejteni minthogy hab testemmel bírkózzak

Tudnátok segíteni?



2021. júl. 21. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
neked a küzdősport nem való
2021. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmmm
2021. júl. 22. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Konkrétan, ahogy 1-es írja. Tehát ez esélytelen. Az aikido példával sikerült megtaláld a harci stílusok legnagyobb semmirevalóját. Az elhiszem, hogy tetszik, mert 0 sportértéke van, de 0 harcértéke is. Egy óvodás nem tudnál vele legyőzni.


Ami stílusok valóban hatékonyak, mint például a box, thaibox, kickbox, savate, birkózás, judo, bjj, ezeket meg nem tudod ilyen egészségi állapot mellett csinálni.


Neked úszni kéne. Az nagyon jó a szívnek, tüdőnek, állóképességnek és kíméli az ízületeid.


Önvédelemre pedig paprikaspré, kutya.

2021. júl. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Aikodó helyett karate,vagy k1!

K1 akkor ajánlott ha elég fasza gyereknek érzed magad!

2021. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, olyan csak a filmekben van hogy egy habtestu ember nehany technikaval leveri a hústornyot. A valosagban meg rad rohannak es a földhöz b..sznak.


Fuss,olvasgass önvédelmi konyveket arrol hogy lehet ELKERÜLNI a veszelyt es a küzdősport nem art hogy szokd a stresszt de ne allj le verekedni.

2021. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Kungfu. Vagy Thai box
2021. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 stellaz ***** válasza:
32%

Kerékpár jól erősíti a térdizületet és jó állóképességet is ad.


Aikido mozgáskultúra, azzal nem véded meg magad.

Ahogy meg írták feljebb csidatechnika nincs, mindez kell erő és robbanékonyság, no meg küzdelmekben szerzett gyakorlat.

2021. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%

Kérdező!

Ne foglalkozz azokkal,akik azt mondják,hogy nem való neked a küzdősport!

Nem baj ha gyengébb vagy,a sport majd segít,hogy erősebbé,rugalmasabbá váljon a tested.

Légy kitartó,legyen önbizalmad.

Vágj bele!Én szurkolók neked!

Nekem mondjuk a shaolin kungfu az szimpatikus.

2021. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! ^^'


Lehet majd valamibe belefogok majd de az nem most lesz.

2021. szept. 2. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!