Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az AEW pankráció szövetség...

Az AEW pankráció szövetség legyőzheeti a WWE-t nézettségben?

Figyelt kérdés
A AEW egy 2019-ben alapított pankráció szövetség és elég népszerűnek mondható, mivel sok régi sztárt vonultat fel a 90-es évekből. A WWE-nek viszont már évek óta folyamatosan csökken a nézettsége.

2021. aug. 2. 06:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ott van mér harmadiknak az NWA is, ami egy régi pankráció szövetség volt és ami szintén pár éve feltámadt hamvaiból. Ott leginkább az "old school" pankráció kedvelői a célközönség, régi sztárokat itt is gyakran láthatunk a ringben.
2021. aug. 2. 07:01
 2/4 anonim válasza:
Az a baj, hogy az AEW nagyon sok kiöregedőben lévő sztárt foglalkoztat. Akik lehet, hogy nézőcsalogatóak, de maximum pár év van már csak bennük. És ha ők visszavonulnak, lehet, hogy a fiatalabb arcok már nem generálnának akkora nézettséget. Ebből a szempontból a WWE elég tudatosnak tűnik, egyre több munkát fektetnek az utánpótlásba. Szóval nekem az a megérzésem, hogy meginoghat kis ideig a WWE, de szerintem mindig is ők lesznek a fő attrakció.
2021. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én úgy gondolom, főleg a jelenlegi helyzetet tekintve, hogy a nézettség csökkeni fog a pankrációnál, mert már nem tudnak újat mutatnie egyik cég se...

A WWE jelen pillanatban nagyon az alsó mércén pörög, viszont az AEW most jelentősen felzárkózik a WWE-hez...

Nézettséget szerintem nem fog megdönteni, de ha a WWE életben akar maradni, össze kell kapniuk magukat ott a székben😄

2022. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy évvel később határozottan állíthatom, hogy Triple H vezetésével az AEW (ami most egy kisgyerek-vezetőséggel nem szárnyal semennyire) nem fog nézettségi rekordokat dönteni, most nekik kell valahogy életben maradni, vagy normális vezetőseget előkotorni... mondom ezt úgy, hogy én bíztam az AEW-ban
2023. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!