Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lett olyan...

Csonka vivien kérdése:

Szerintetek miért lett olyan rossz ez az f1-es ferrari autó?

Figyelt kérdés

most 2021 van,újjabb autók,újjabb versenzők,változások.

régen a ferrari jól ment,de most vajon mi lehet a baja?

az összes autó kiválóan megyen,csak a ferrari olyan gagyi.

várom a véleményeteket.



#nem hinném,hogy az f1-es autó olyan jó. #szerintem egész jó.
2021. aug. 5. 21:55
A kérdező szavazást indított:
igen.az f1-es ferrari autó tényleg gagyi.
nem,az f1-es farrari autó jó.
nehéz dönteni.
nem tudom.
3 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:

megkell,hogy mondjam,szerintem egy kicsit rosszul megyen,de lehet,hogy azért megyen kicsit rosszul,mert nem javítják meg.

ha megjavítanák a ferrarit,akkor lehet,hogy jól menne.

2021. aug. 5. 21:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja, sokat fejlődtek. 2019-ben a benzinfaló motorral jók voltak, de lebuktak, 2020-ra nagyon gyenge motorjuk lett.

A korona meg spórolások miatt 2021-re nem lehetett másik autót építeni, de a Ferrari új motort csinált, ami meghozta nekik az előrelépést, tavalyhoz képest sokat fejlődtek.

2021. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen(2000-es évek) teljesen más volt az f1, végtelen teszt, kevesebb szabály, másik pilóták, másik mérnökök, csapatfőnök...

Most azért szar a ferrari, magához képest, mert le vannak maradva, és az egész csapat szerintem kicsit rossz, élen a csapatfőnökkel. De 22-ben remélem vb címet szerválnak Leclerrel:D

2021. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ahogy mondja a kettes, tudnak fejlődni ha akarnak, csak szar a csapat mentalitás, felállás:D
2021. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!