Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karból és fenék-láb tájékról...

Karból és fenék-láb tájékról hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is leszögezném, hogy tudom, hogy nem lehet csak egy-egy területről lefogyni, azonban ezeken a területeken van nagy feleslegem. A hasamon, ha van, az is kicsi, viszont más területeken kb. képtelen vagyok fogyni. Ráadásul a pandémia alatt csak a karomra ment a plusz súly, ami nagyon zavar.


A kérdést azért nem a fogyókúra kategóriába tettem, mert remélem, hogy hátha van valaki, aki tudna nekem segíteni. Fekvőtámaszt/alkartámaszt csináljak vagy inkább súlyokkal dolgozzak?



2021. aug. 7. 23:46
 1/5 anonim válasza:
100%

Csakis úgy tudsz fogyni, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit ledolgozol. Hogyha ez sikerül, akkor fogyni fogsz. Persze ahogy már te is leszögezted, nem csak onnan ahonnan szeretnéd, hanem mindenhonnan.


Azt hogy honnan fogysz, a gyakorlatok nem befolyásolják, ha kövér a karod, és edzel rá, akkor az izom is elkezd nőni és egy még nagyobb kar lesz az eredmény. Ha a fogyás a célod akkor kardióedzésekkel mész a legtöbbre, az erőedzésekkel meglepően kevés kalóriát tudsz elégetni.

2021. aug. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)


22L vagyok egyébként


A hasamra azért írtam, hogy mindegy, mert észrevettem, hogyha kevesebbet eszek/fogyok, akkor mindig a hasamon látszik először, nagyon minimális így a zsírréteg.

2021. aug. 8. 13:37
 3/5 anonim válasza:
100%

helyi zsírégetés nincs.

kell egy jó étrend sok zöldség fehérje, kevés szénhidrát, cukor.

és heti 3x edzés.

ha tetszik ha nem, csak koplalással nem fogsz megfelelően fogyni.

mozogni is kell hozzá. pont.

2021. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az ero/izomepites nem cel, akkor en a bringazast ajanlanam kaloriaegetonek. Ott lehet a leggosszabb ideig fenntartani a zsiregetest tulzott megeroltetes nelkul.
2021. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A gyors gyaloglás is nagyon hatékony
2021. aug. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!