Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A gokartozás menő tiniknél?...

A gokartozás menő tiniknél? Vagy mennyire tartják annak?

Figyelt kérdés
Ha pl. látnak egy osztálytársukat gokartozni, olyan mintha csak bicajozna, vagy elég menő? Kb 15 évesre gondolok.

2021. aug. 15. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Menő
2021. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Egyre kevésbé menő. Minden járművel kapcsolatos tevékenység kezd kikopni a fiatalok érdeklődési köréből. És ha a többieket nem érdekli, akkor menőnek sem fogják tartani. Az én unokatesómat (most 8-os) konkrétan mindenki kinevette az osztályában, mert boldogan elmesélte, hogy vezetett egymaga egy rendes autót. A többiek nem értették, hogy ebben mi a jó, azt mondták neki, hogy felesleges vezetni, majd úgy is elviszi valaki ha kell, és később úgy is maguktól fognak menni az autók. Itt tartunk jelenleg. Mondjuk, én nem csodálkozom rajtuk, ugyanilyen körülmények között valószínűleg nekem is ugyanilyen véleményem lenne. Hisz milyen autóban ül manapság egy fiatal? Egy 10 éves VW Passat-ban? Vagy egy 8 éves Opel Astra-ban? A mai tipikus utcai autók a szöges ellentétük az érdekességnek. Nincs jó hangjuk, nincs fizikai erőhatás belül, nem látnak ki belőle annyira összementek az ablakok, kényelmesek, kulturáltak, stb. Ha ilyenekben nőttem volna fel, szerintem én is menekülnék tőlük, hiszen rossz érzés bennük ülni, főleg akkor, ha az ember semmivel sem tudja elfoglalni magát, csak unatkozni lehet bennük, főleg fiatalon. Szóval ma már egyre kevésbé menő, pár éven belül át fog menni a ciki kategóriába valószínűleg. Legalábbis ilyen korban. Később, mondjuk 20 évesen már nem valószínű, hogy cikinek fogják gondolni, inkább csak annyira hidegen fogja őket hagyni, hogy legszívesebben végig sem fogják hallgatni, ha valaki ilyenről mesél.
2021. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt balcsiparton folyamat fullos a gokartpálya. Jönnek mindenféle korúak.
2021. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!