Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégetéshez szükséges...

Zsírégetéshez szükséges pulzustartomány és idő elérése előtt hogyan mozogjak?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam hogy mi az a pulzustartomány ahol zsírt éget leginkább a szervezetem.

De azt írják 30-40 perccel az edzés elkezdését követően indul be ez a folyamat.


Namost az egy dolog hogy 40 perc alatt már elfáradok nemhogy még azután kezdjek csak el igazán melózni... de azt a 30-40 percet is ebben a pulzustartományban kell csinálni? Vagy hogy?



2021. aug. 21. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, abban kell. De abban a tartományban nem fogsz elfáradni. Gondolom ilyen 130 körüli értéket kaptál a számítással. Azt órákig lehet tartani, mindenki bírja, még a 150+ kg-os ember is. Olyan mozgást keress, ami nem jár nagy izomterheléssel. Tehát ne súlyzós edzéssel akard ezt elérni (amire amúgy szükség van, csak zsírégetésre nem jó), hanem mondjuk sétával, kocogással. 99,9% hogy sétával bírni fogsz annyit. Ha ez mégsem menne, mert nagyon túlsúlyos vagy, akkor vannak speciális gépek is. Biztos láttál már filmekben ilyet. Például van, ami olyan mint egy bicikli, csak kézzel kell tekerni, ülő testpozícióban. Mondjuk ezek nem gyakoriak, nem hiszem hogy sok helyen lehet ilyet találni.
2021. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen egész pontosan 126 és 146 között van papíron a tartomány.

Egyebkent 86 kg vagyok és egy tízest mindenképp szeretnék leadni

2021. aug. 21. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!