Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Transzneműként melyik öltözőbe...

Transzneműként melyik öltözőbe menjek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy transz fiú vagyok, 18 éves, most költöztem Magyarországra és szeretnék edzőterembe járni. Amit otthon csináltam, hogy a főteremben is voltak szekrények és abba tettem a cuccaim, tehát nem is mentem egyik öltözőbe sem. De gondolom nem minden teremben van ilyen, olyan mászóteremben voltam már (még tranzícióm előtt) ahol csak az öltözőben voltak szekrények. Azért tartok tőle mert a legtöbb esetben fiúnak látnak de ha hosszabb beszélgetés lesz akkor már nem, mert női hangom van vagy észreveszik rajtam valamit. Mindig szorongok hogy ha a férfi öltözőbe megyek akkor rájönnek hogy nem vagyok "igazi férfi." Ugyanakkor a női öltözőbe sem mehetek mert kényelmetlenül érezhetik magukat a nők ha fiút látnak bent, és ez nekem is kényelmetlen. Ti mit csinálnátok a helyemben? (Transzfóbiás válaszokat nem kérek!)

2021. aug. 26. 04:02
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
93%

Én inkább mennék be a férfi öltözőbe.

Egyedül jársz edzeni, vagy van valaki, akit meg tudsz kérni, hogy kísérjen el?

2021. aug. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, van egy lány barátom akivel lehet hogy megyünk majd.
2021. aug. 26. 04:34
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Férfiba menj és gyors legyél, ne pepecselj, hogy igazán meg lehessen szólítani.
2021. aug. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
18%
Ha fiúnak születtél, akkor a fiúöltözőbe mennék.
2021. aug. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
92%

4-es, nem, ha jól tudom akkor lánynak született, de mostmár fiú. Ezért transz fiú. És úgy értelmeztem a kérdésében, hogy már tényleg fiúvá "változtatta magát", tehát külsőre ránéznél utcán és meg nem mondanád, hogy amúgy lányként pottyant ki az anyaméhből. És mivel fiúnak néz ki, ezért fiú öltözőbe menjen. Mert amúgy bemegy nőibe és sikonyálás lenne, meg perverznek hívnák és ráhívnák a rendőröket meg stb, érted. Aztán ott kell beszélnie is, hogy nem-nem, ő lánynak született, stb. Aztán meg lenne dobálva szegény száradt ürülékkel. Míg ha bemegy a férfiba, senki hozzá se szól, hamar átöltözik, aztán leave.


Úgyhogy mindenképpen férfiba menj, kérdező! ✌️

2021. aug. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
70%

5# Hogyis van? Tehát akkor lánynak született, és töke lett a menyasszonynak. Meg fiúsan is néz ki. Akkor fiúöltöző a helyes megoldás.

4# voltam.

2021. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
12%

Nőnek születtél, tehát a nőibe menj.


Amúgy egy ilyen teféle miért jön Magyarországra? Nem arról szól a balos média, hogy ez az ország homofób ország???

2021. aug. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
37%
Nem èrtem miert kerdezel ilyet. Ha levetkozve nonek latszol akkor a noibe menjel ha kevetkozve ferfinak latszol akkor a ferfi oltozobe. Ez ilyen kibt ecceru
2021. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
25%

8as.. xDDD igen, ez valóban ilyen egyszerű.


Dehát látod, hova süllyedt a nyugati civilizáció... Római birodalom a bukás előtt kicsivel.... szerencsétlen azt se tudja fiu e vagy lány... pedig sztem elég egyértelmű. Akinek pénisze van az fiú akinek hüvelye az lány.

2021. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
11%

Oke jogos :)

Semmi bajom a melegekkel. A melegeket gyulolokkel van bajom es az emiatt keletkezo tulzott melegpropagandaval.

2021. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!